reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja coś w duszy czuję, że to będzie "ona" nie wiem czemu może się mylę, bardzo bym tego chciała:) ale zobaczymy.
Gabriel też mi się bardzo podoba, tylko nie wiedziałam jaki jest skrót dla imienia.
Ja pozostaję przy swoim, gdy dziewczynka to będzie Stella, chłopczyk Jakub:)
 
reklama
Rozalko może śmiesznie, ale Stelcia i Stelka:)
Rodzina śmieje się ze mnie, że Stelcia kartofelcia i Stelka kartofelka:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Gabriel -> Gabryś

Mnie się wydaje że u mnie w brzuszku jest Szymonek.
 
My mysleliśmy nad Kleopatrą-> zdrobnienie Kleo:blink:
ale i tak czuję, że to będzie chłopak,a imienia jeszcze nie mamy na taką okoliczność:confused:
 
ehtele po czym Twój lekarz przypuszcza że to chłopak ? Dojrzał już coś na usg czy z jakiś innych przesłanek...

Kochana pisałam na głównym wątku:-D:-D:-D
Przy usg genetycznym mały jak mierzyliśmy kość udową wypiął się dupką i zobaczyliśmy coś co przypominało mini siusiaka:-) Lekarz powiedział: ojjjj chyba będziemy mieć chłopaka:-D, ale powiedział, że to nie pewne okaże się na 100% na następnym USG, wtedy będę zaczynać 17 tydzień....A ja tek bardzo chciałam mieć dziewczę;)
A może jest jeszcze szansa, że jednak sukienki będę kupować? heheh;-);-);-)

Polianno ja właśnie wybieram imię, z którym nic się nie kojarzy..nie znam żadnego Franka, a dlatego mi się podoba, że dorosły Franciszek brzmi dostojnie, a mały Franek słodko:-D:-D:-D

Milusia Stella to chyba z łacińskiego gwiazda:-D

A mnie się podoba również Lilianna:-D:-D, ale szwagierka te imię zarezerwowała:(
 
Ehtele zgadza się:) Gwiazdeczka mała może będzie albo gwiazdek:D wtedy to Kubuś
 
Ja część na studiach, ale męczyłam się z nią przez 3 lata w liceum:D Na początku łatwa, ale z czasem dramat, nie uczyłam się jej pilnie i później nie mogłam przetłumaczyć zdania ( a wiadomo, że od końca:-D:-D:-D)
 
reklama
Ja część na studiach, ale męczyłam się z nią przez 3 lata w liceum:D Na początku łatwa, ale z czasem dramat, nie uczyłam się jej pilnie i później nie mogłam przetłumaczyć zdania ( a wiadomo, że od końca:-D:-D:-D)

no tak trzeba bylo potem jeszcze egzamin zdać:-D:-D
Gramatyka i tlumaczenie tekstu, masakra:-):-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry