reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszków

reklama
Bada tylko samo przyjecie w restauracji to ok 28osob a 'wesele' bysmy mieli na ok 40osob. Tylko wiadomo ze koszty wieksze no i moja calamstrone trzeba gdzies polozyc spac. No i bobas maly bedzie ok 6miesiecy pewnie albo mniej wiec hmm... ja sie ani super nie pobawie a dziecko moze niepotrzebnie nocke zarwie. Myslalam o tym by zrobic wlasnie obiad bo slub i chrzest na jednej mszy a jak bedzie mi brakowalo wesela to jak juz po tych 5latach pierscionek dostane to i wesele ske zrobic ;-)

Elutka ale mieliscie np tance? Bo d.a mnie przyjecie na 60 osob gdzie sa tance i zabawa do nocy to juz wesele ;-)
 
Elutka, my też absolutnie nie żałujemy :-D No i brzuszka nie było, bo mi wyskoczył dopiero w 6-7 miesiącu, a ślub w 4 miesiącu :-p

bada m., u nas wielkie nie było, bo na 80 osób, ale z wielu gości trzeba było zrezygnować ze względu na kasę, dlatego teraz mi się marzy huczna powtórka na 200 osób :-D

agulqa, u mnie chrzciny skończyły się po północy :baffled::baffled::baffled: Teściom do domu się nie spieszyło :crazy:

Nadzia, Stefania fajnie, ale Stefa już nie :-p
 
Ja na 200osob to nie wiem kogo musialabym zaprosic. Oboje z Ł nie chcemy calych rodzin tylko tych z ktorymi mamy kontakt. Juz i tak sie grono poszerzylo bo tesciowa uwaza ze jej brat koniecznie musi byc.... :-/
 
A my mieliśmy takie na 85 osób i wszyscy wyszaleli się na parkiecie, nie chciałam zwykłego przyjęcia bo przyjęcie można zrobić z każdej innej okazji a ten dzień taki wyjątkowy :tak:z poltrem dzień przed i poprawinami. Nie żałuję ;-) Szczęśliwi jesteśmy bardzo tylko dziecko kazało na siebie długo czekać bo w tym roku mamy 7 rocznicę ślubu we wrześniu...
 
reklama
Agulqa tańce oczywiście były. .tez to nasz ślub był :-) dla mnie wrsele to tak jak jest min 100 osób :-D
Nulini ja bylam w 5 miesiącu i brzuszka tak naprawdę też nie miałam. ..malutki w każdym razie..zqraz poszukam foto
 
Do góry