reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona dla maluszków

Emilchen ja z jednej strony tez bym chciala. 50osob sala, tance itp ale z drugiej strony myslemo wydatkach zwiazanych z bobasem, o kolejnym kredycie na mieszkanie i tak na prawde musielibysmy wziac kredyt na wesele
 
reklama
Moim zadaniem tańce powinny być :-) ja będąc w ciąży nawet się bawiłam :-D
Nulini taki miałam brzuch w dniu ślubu
 

Załączniki

  • 1405435256123.jpg
    1405435256123.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 39
Nadzia moja babcia stenia, szalona jest :)


Co do ślubu, my najpierw mieliśmy cywilny rodzice, rodzeństwo, chrzestni i dziadkowie i było fajnie a potem po 1,5 roku wzięliśmy kościelny i wesele na 80 osób, puki co po ślubie jesteśmy 3,5 roku i tez szczęśliwie, poza tym ze wnerwialo mnie ten dziad i ja dziada to razem jesteśmy szczęśliwi :)
 
Nulini Twoj samokrytycyzm nie zna granic :p nie uwazam bys wygladala zle brzydko itp

Ja wlasnie mam mieszane uczuciz. Jedni i drudzy rodzice by nam pomoc w organizacji tez musieliby kredyty wziac a tego nie chce
 
Doggi, mnie mój dziad też doprowadza do szewskiej pasji, ale kocham go nad życie :-D A u Was jaka radość! :-D

agulqa, chodzi mi bardziej o to, jak ja się czułam - właśnie grubo, jak słoń. Nie chodzi mi o to, jak mnie inni widzieli, tylko o to, że nie mogłam mieć wymarzonej sukienki, bo na mój typ figury nie pasowała :tak: Teraz mam porównanie, jak się czuję będąc szczuplejszą i zdecydowanie wybieram tę wersję :-D
 
no ja nie miałam wesela,ani ślubu kościelnego ( nasz wybór) czasami mi tylko żal tańców,bo ja uwielbiam wesela i sylwestry
w restauracji byliśmy jakieś 3 godziny i do domu agulqa ,kosztowało nas to ok.1500 zł 8 lat temu+ubrania itp.
piękne wszystkie byłyście w dniu ślubu
a tak w ogole to nie na temat
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry