reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych dzieciaczków

reklama
Dziewczynka będzie Alicja, Ewa, Justyna, Hania, a co do chłopca to mnie jakoś żadne chłopięce imię póki co za serce nie chwyciło.
Przy dziewczynach bezproblemowo mieliśmy obmyślaną alternatywę - Kuba i Wojtuś, a teraz koncepcji brak. Ostatnio Krzyś albo Mateusz chodzą mi po głowie, ale tak bez większego przekonania.
Generalnie lubię proste, uniwersalne imiona, które można różnie zdrabniać
 
Jotemka a czemu same męskie wybierasz? Przeczucie?
Mi podoba się Bruno, ale pewnie nie przejdzie :-( Artur i Robert też mi się podobają.
Jednak najbardziej po głowie chodzi mi też Adaś.
Dla dziewczynki Alicja choć chciałbym też Selenę, ale nie wiem czy takie imię można u nas dać dziecku.
 
Dagmar, my to obie mamy zagwozdkę, bo im dalej w las tym więcej drzew ;-)

hahahahahaha no fakt :D

Jotemka a czemu same męskie wybierasz? Przeczucie?
Mi podoba się Bruno, ale pewnie nie przejdzie :-( Artur i Robert też mi się podobają.
Jednak najbardziej po głowie chodzi mi też Adaś.
Dla dziewczynki Alicja choć chciałbym też Selenę, ale nie wiem czy takie imię można u nas dać dziecku.

myślę, że Selena powinna przejść. Zadzwoń do um i się spytaj :)
 
Jotemka a czemu same męskie wybierasz? Przeczucie?
Mi podoba się Bruno, ale pewnie nie przejdzie :-( Artur i Robert też mi się podobają.
Jednak najbardziej po głowie chodzi mi też Adaś.
Dla dziewczynki Alicja choć chciałbym też Selenę, ale nie wiem czy takie imię można u nas dać dziecku.

Chyba trochę przeczucie... Co do Seleny, to mi się z Gomes kojarzy :-)
Bruno jest ok, ale znajomi mają synka i wiesz, wolę do naszego dość skomplikowanego nazwiska proste i polskie.
 
reklama
Edysiek Adaś też mi się bardzo podbało, ale w końcu na chłopaka zdecydowaliśmy się na Witusia. Witek nie zdecydował się na nas więc dla dziewczynki teraz mam Lilka które podoba mi się najbardziej i Kornelia, ale jak wczoraj zobaczyłam minę tatusia to chyba był na nie ;) a Selena na pewno przejdzie :)
dagmar i Amelia i Łucja są śliczne :) Jotemka Marcina mam w domu, kilku znam i to uparte chłopaki strasznie ale dają się lubic ;) twarde na zewnątrz i dzieciaki w środku
 
Do góry