reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla bobasków grudniowych

u nie jak bedzie chlopiec to juz ustalone Jarek,a jak dziewczynka to mi podoba sie Pola ale nie wiem co maz na to, pewnie znow bedzie eeeee
 
reklama
mi sie podoba dla chlopca KONRAD, tylko jakos ciezko sie zdrabnia Konradek ?? jakos mi dziwnie brzmi ::) macie pomysly jakby mozna bylo to imie zmiekczyc?
wczoraj wpadl mi w ucho Jakub,( Kuba, Kubus,) ale to ponoc teraz populare imie i jest duzo dzieci o tym imieniu!
jakos dla dziewczynki latwiej z imieniem :laugh:
 
U mnie będzie Zosia (po mojej ukochanej babci) albo Piotruś.
Piotruś to inicjatywa najmilejszego, żadne inne mu się nie podoba ;)
Już się nie mogę doczekać aż będę wiedziała jaka jest płeć fasolki...
I będzie można mówić po imieniu do brzuszka :)
 
u mnie burza mozgow trwa... jejku, co dzien sie przerzucamy z moim m imionami dla malego facecika :) strasznie trudne mi sie to wydaje! w ogole mi sie strasznie podoba jedno, zagramaniczne hehe i w zyciu nie dalabym swojemu polskiemu dzidziowi tak na imie - no ale na razie nic innego mi nie wpadlo w ucho... wstyd sie przyznac az ;-) Jim :) (James) no nie moge, gdybym mieszkala gdzies za woda ;-) to bym nie miala problemu :) a tak okropecnie ;-) moj m sie upiera na Filipka, ale mi sie nie podoba... ewentualnie Maksymilian, Maksiu, ale tyle tych chlopackow teraz jest...

Kubus to najpopularniejsze imie meskie w Polsce juz od jakichs 4 lat, wiec generalnie w klasie naszych maluchow na pewno wielu ich bedzie - co nie zmienia faktu, ze moim zdaniem jest najladniejsze ;-)

eeeechhh! niech bedzie dziewuszka, to bede szczesliwa mama Sary :) no zeby takie ladne imie dla chlopacka znalezc, no!!
 
Moja lista jest jeszcze dłuższa niż nemesi ale częśc imionek się pokrywa heh...ciężko jest mi się zdecydowac jak ją troszke okroje to napisze :D
 
Ja lubie imiona polskie, żadne tam Denisy, Wirginnie, Nicole i Brajany :( Myślimy o Milenie, Kalinie a dla chłopaka Kamil albo Konrad :laugh:
 
Witam.
Zastanawiam się nad dziewczęcą wersją, chłopiec bedzie Leo. I jak?
Ps. Czy dobrze dołączyłam tickersa? Jak to zrobić właściwie?
 
ja mam Lucjanka= Lucky, a do brzusia nie mam pojecia. Szukam prostego ale nie powtarzajacego się często. Co myślicie o Matyldzie, Lenie, Antośce?
Pozdrawiam. :laugh:
 
reklama
Antosia jest słodziutkie :laugh: Lena mi się u mnie odpada a Matylda hmmm.... za "twarde" jak jej chcesz zdrabniać???
 
Do góry