reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile ważą wasze dzieci

reklama
A moja córcia może waży teraz 6300g, a może nie... Z NAszej wagi wychodzi nam 6400g, ale szczerze wątpię. Za tydzień może wybierzemy się, żeby zważyć naszego Skarba, to będzie m-c od ostatniego ważenia.
 
A moja córcia może waży teraz 6300g, a może nie... Z NAszej wagi wychodzi nam 6400g, ale szczerze wątpię. Za tydzień może wybierzemy się, żeby zważyć naszego Skarba, to będzie m-c od ostatniego ważenia.

Hehe...moja waga pokazywała mi 6800 :szok: a lekarska ledwo 6400 :rofl2: Ciągle mi zawyża i jej już nie wierzę :no:

A może ta lekarska zaniża? :-D Dobre wytłumaczenie :rofl2:
 
klocus:tak::-Dmyslalam, ze moja jest duza, bo znowu na 91 centyl wskoczyla, ale Laurenka ja przebija zdecydowanie:-D
najważniejsze tylko żeby mniej więcej nie schodzić ze swojej centylowej drogi i będzie ok
ale tak czytam ile ważą Wasze dzieciątka i myśle że pączka hoduje:-D:tak:
moja mama mówi że trzeba ją będzie głodzić bo jej nie uniesiemy ;-):szok::-D
Hehe...moja waga pokazywała mi 6800 :szok: a lekarska ledwo 6400 :rofl2: Ciągle mi zawyża i jej już nie wierzę :no:

A może ta lekarska zaniża? :-D Dobre wytłumaczenie :rofl2:
no bo powinno sie ważyć (nie tylko dziecko ale siebie też) ciągle na tej samej wadze bo każda waga pokazuje co innego:happy2::tak::tak:
 
No ja w domu co jakiś czas ważę i siebie i młodą na tej samej wadze.....i ona zawsze pokazuje coś innego niż lekarska ;-)
 
moja Sara miesiac temu wazyla 6700 wiec teraz pewnie ok.7500/7700 dopiero 4 wrzesnia idziemy na szczepienie i pewnie dowiem sie dokladnie,..ale powiem szczerze ze moje rece sie "urywaja" a kiedy nosze ja w nosidelku na szyi to lacznie z ramieniem wszystko mnie boli..
 
reklama
Do góry