reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile ważą wasze dzieci

reklama
Moja też ma szczupłe nóżki i raczki. A mierzy ok. 81 cm (sama ją mierzyłam)
elahar zobacz moją w galerii jakie patyki:szok::szok::szok::szok: z tym że cały czas sobie tłumaczę że dobrze waży 12,5kg a szczupła jest przez wzrost:tak: ale babcie cały czas trajkoczą że taka chudzina i że chyba nic jej nie daje do jedzenia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
elahar zobacz moją w galerii jakie patyki:szok::szok::szok::szok: z tym że cały czas sobie tłumaczę że dobrze waży 12,5kg a szczupła jest przez wzrost:tak: ale babcie cały czas trajkoczą że taka chudzina i że chyba nic jej nie daje do jedzenia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Moja waży niewiele ponad 10 kg. Lekarka mówi, że w normie ale u nas jest to samo, babcie tez by chciały grubaska. Tylko, że my z mężem chudziny więc po kim ona ma być tym grubaskiem :tak:
 
same chudzielce z tego marca :)

ale być grubaskiem to wcale nie jest tak fajnie, mój siostrzeniec 4 letni jest grubasek i ciągle walka z nim, żeby tyle nie jadł
ciagle powyżej siatki centylowej
 
reklama
U mnie mierzą na leżąco.
U mnie wogóle nie mierzą :sorry2:

W przychodni zapytali mnie dzisiaj czy sobie życzę ważenie dziecka. Oczywiście, że tak! Poinstruowali mnie, że obowiązek ważenia dziecka jest do roku. Potem mogą to zrobić na moje życzenie :sorry:.
A my byliśmy na szczepieniu w poniedziałek i pani od razu nas posłała na ważenie :tak:

12kg 300g i ok. 86 cm wzrostu (mierzyłam miarką "ścienną" ;-))
 
Do góry