reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile ważą wasze dzieci

reklama
Wojtek ostatnio ważył 11,1 kg, to było jakieś 2 tyg temu na szczepieniu. to jakis 25 centyl. I tak trochę podskoczył wagowo. Zazwyczaj był tak w okolicach 15 centyla.
 
Moja jakiś miesiąc temu ważyła 9,3 kg, teraz we wtorek pójdziemy na szczepienie to się okaże ile teraz waży. Co do wzrostu to u nas w ogóle nie mierzą, ale mierzyłam ją sama i wyszło mi 76 cm. Czyli stosunek wagi do wzrostu jest mniej więcej proporcjonalny, a Maja jest na najniższej linii w siatce centylowej. :confused:
 
W poniedziałek (8.09) ważyłam córcię. Waga 9700g, bez pampersa;-) bo ich nie nosi. W ciągu ostatnich dwóch m-cy przytyła 750g.
Nie wiem ile ma wzrostu, bo nie chce stać spokojnie i nie daje się zmierzyć. Będę musiała coś pokombinować.

Agutek ile waży Tola? A ile ma wzrostu?
 
na wadze domowej waży na golaska między 9800 a 10100 :dry:
dodatkowo na wadze w przychodni waga wychodzi zawsze niższa, a ostatnio wskazywała tam w lipcu jakoś coś koło 9700, więc nie wiem ile ona w końcu waży :rolleyes2:

fakt, że ostatnio mało jadła, bo chora była, ale od dobrych kilku dni z kolei nadrabia
może w przyszłym tygodniu pójdę na szczepienie to będę więcej wiedzieć :-)
 
reklama
Do góry