reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

sama jestem ciekawe nie chce jak narazie żadnej wojny wiec bede grzeczna no chyba ze mnie zdenerwuje pozadnie. Mam nadzieje ze sie dzisiaj z nim wkońcu dogadam co zamierza w stosunku do małej bo to juz niebawem nasze maleństwo sie zjawi na swiecie
 
reklama
tu wszystko tak wolno działa zanim pojawiła mi sie twoja wypowiedz zanim ja odpowiedziałam to ty juz zdazyłas wysłac druga i zniknac wiec ja tez znikam powodzenia zycze papa
 
Hej jestem wklejam sobie zdjecia na bobasy rodzinka jeszcze jest ale poszli na spacer Kubusioj właśnie zsnął Kupiłam mu dzisiaj szczoteczkę do masowania dziąseł i czopkidzięki którym jest w miare spokojny;-)
Nika ciekwe co "tatuś" ma dopoweidzenia a fak faktem gg jest szybsze niz forum jak czasem sprawdzam sprawdzam i nic w koncu rezygnuje i bum:tak:
Aga dzięki Kubusiojowi trochę przeszkadzało ze obudziliśmy go do Wigilii ale co to zaswieta które są przespane tym bardziej ze to jego 1-wsze swięta wiec szczególne szkoda tylko ze nie ma "tatusia" ale z 2-giej strony jego tatus się nie odzywa tzn odzywac się odzywa cały czas pisze do mnie per "pani" napisał dziwnego esa z innego nr i puszcza mi z tego nr sygnałki ale mnie to znie wzrusza poprostau Olewam to.Jak ma Kubusia gdzieś i nawet o niego nie zapyta to niech się wypcha.fakt ze przyszły swieta i ze wysłał nam zyczenia tez mu odpisałm 2 dni puźniej heh.Życzyłam mu zeby w kńcu zmądrzał i wydoroślał bo głupi jest jak but oczywiście byłam delikatana ze względu właśnie na swieta bo jak do mnie pisze a ja mu odpisze po tygidniu czy jakims czasie to nie jestem tak miła poprostu nie umiem z nim inaczej rozmawiać.:wściekła/y:
 
reklama
ehhh a ja mam jakiegoś doła... :( nawet mi się do kompa nie chcę podejść... mam wszystkiego dość, jestem zmęczona, samotna (no bo oczywiście chociaż znajomi zapierali się, że mi pomogą to teraz cisza...) i nic mi się nie chce :( tak wiem marudzę ale nawet nie mam komu się wyżalić... właśnie się wykąpałam bo myślałam że mnie to zrelaksuje ale dupa :/
 
Do góry