reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

reklama
tt908602fltt.gif
 
Jejku nie ma na nic czasu kompa nie widzialam od 5 dni. Malutka w ogole nie spi w dzien i trzeba byc przy niej caly czas. Ale za to spi w nocy nieprzerwanie 8-9 odziny, zje i jeszcze drzemie 2-3 godzinki. Nie wiem co to bedzie jak maz wroci do pracy.
Dorcia dala nam gwiazdkowy prezent-odpadl pepuszek:-)Ale za to mamy inny problem straszna wysypke na twarzy i glowce. Lekarka kazala zmienic proszek i plyn do kapieli, coz zobaczymy. Poki co nie moge robic zdjatek bo jest bidulka cala zsypana. Pech akurat na swieta.
U mnie w sumie bez zmian juz stracilam nadzieje ze dojde do siebie. Obok szwu zrobil mi sie krwiak, i kosc ogonowa nadal boli ciezko mi siedziec. a jak posiedze dluzej to wstac nie moge:-(
 
Dobra mykam spac.
Zycze wszystkim Mamusiom i Maluszkom (w brzuszku i na zewnatrz:-)) Szczesliwego Nowego Roku!!!

Pa pa do zobaczenia za rok:-D
 
reklama
Do góry