reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

reklama
ja tu byłam ,zobaczyłam ,zwyciężyłam :-) ale juz wszyscy chyba śpią , to i ja sobie pójdę ziuziu, ale wroce tu jutro;-)
Mariolko jeszcze nie rodzić prosze :no: wytłumacz maluszkowi ze nie ma sie co pchac na ten świat, już nigdzie mu nie ędzie tak dobrze jak w brzuszku mamusi, no moze bedzie ale ma jeszcze trochę czasu:tak:
DOBRANOC !
 
Witam z poniedziałku. Raczej nie chciało mi się wstać.
Niewiem czy będziecie tu czy na Polkach czy nigdzie ale przywitam się.:elvis::-)
 
czesc Wioletko! ja na tamto forum nadaal nie mam dostępu, tak więc będę tu, i ja również wszystkie serdecznie witam!
Wiolu nie miałam okazji wypowiedziec sie na temat Twoich zdjeć ,które kiedyś wstawiłaś ,musze Ci powiedzieć ze byłam zaskoczona jak Cię zobaczyłam ,jesteś baaardzo szczupła :-)brzusiu i owszem pokaźny ale cała Twoja sylwetka normalnie nieskazitelna,słuzy Ci ta ciąza :)
patrzę na ten swój suwaczek i patrze i napatrzeć sie nie mogę, jeszcze nie tak dawno była u mnie studniówka a tu.... już tylko 60 dni, moje malenstwo od wczoraj jest hiper aktywne ,nieraz ma bardzo spokojne dni ale nieraz to pokazuje na co je stać , no i właśnie od wczoraj zdecydowanie ukazuje swoją żywiołowość, an niech fika, juz wkrótce bedzie miała ciaśniej to już się tak nie popisze :)
 
Witaj Uleńka.
Bardzo Ci dziękuję za te miłe słowa dot.mojej figury. Przed ciążą 60 kg może być -ale teraz 72 to juz coś- nie tylko w brzuch weszło: w bioderka, pupę, piersi,trochę uda też. Dziękuję Ci-podtrzymałaś mnie na duchu, czuję się ciężko i niezgrabnie.
Moja dzidzia też wczoraj strasznie ruchliwa była,a w nocy jak- pewnie myślała że to już dzień.
Ja jakoś wchodzę na babyonline- wpuszcza mnie bez logowania i pisać mogę- tylko zawiesza mi się komp. i jakoś wolno chodzi (nie zawsze).
Uleńko czy Tobie też juz mleczko wycieka. Ja od paru dni mam po nocy mokre spore plamy na koszuli. Z Hubuniem też tak miałam.

Masz rację, ten czas zasuwa szybko. Niedługo rodzimy Kochana. szybko nadejdzie ten moment.
Zaczynam mieć i ja obawy czy zdążę z zakupami dla dzidzi. Po nowym roku zabieram się za kolekcjonowanie potrzebnych rzeczy pomału.
 
Hej Wam!
Widze ze juz na dobre sie tu przenioslyscie. Ja tez nadal nie moge wejsc.
Ja zaraz wybieram sie do lekarza z ta moja koscia ogonowa:) Da moze jakies przeswietlenie czy cos. Wyraznie mi sie ta kosc przesunela i cholernie boli. Mojej mamie "po mnie" tez sie tak zrobilo i teraz ja od czasu do czasu boli wiec trzeba dzialac poki czas.
Wczoraj bylismy z wizyta u dziadkow. Dorotka tylko zobaczyla samochod to poszla w kime i tak prawie caly czas w gosciach:)
Mam jeszcze pytanko Dorcia ma 3 tyg a pepuszek nigdzie sie nie wybiera czy to normalne?
 
reklama
kikutem pępkasie nie przejmuj,jak będzie miał odpaśćto odpadnie, a swojadrogą to polozna która przychodziłado mnie po prostu czasami tam poruszała nim i po kilku dniach ładnie odpadł :)
aw ogóle to dzieńdoberek :D
 
Do góry