reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

Witaj Olciu!!!!No to super ze Dorcia przesypia ci nocki-moj nie bardzo chce,coz spi w dzien,ale ostatnio marudzi coraz wiecej i tez zadko siedze przy kompie:(!!!a co do wysypki,faktycznie trzeba zmienic proszek,plyn do plukania...karmisz piersia??moze cos z diety jej zaszkodzilo??Jeszcze nadrobicie zdjecia-ja pstrykam praktycznie codziennie,a to nowe ubranko,a to ktos nowy:):)
Ojej,dalej sie nie zagoilo..wspolczuje ci ,musi bilec strasznie..trzymaj sie Kochana!!!Musisz byc dzielna nic innego nie pozostaje!!!
 
reklama
Witam wszystkie Mamusie,Brzusie i Dzieciaczki oczywiscie!!!!:-):-):-)
Jak mija ostatni w tym roku weekend???u mnie szkoda gadac...Maly marudzi ze hoho...mam juz dosc:wściekła/y:...a za 1,5godzinki przychodza znajomi...moze usnie,mam ochote na lampke winka albo piwko dla zrelaksowania sie,bo oszaleje:baffled:
 
Nie mam na nic sily...jakiegos dola lapie,kiepskie samopoczucie na koniec roku-oby nowy rozpoczal sie lepiej!!!No nic,ide cos porobic-Marudka chwilowo spi,ale nie wylaczam sie,bede zagladac
 
Hej Agus widze ze gadasz sama do siebie:-) Coz taki okres nikt nie ma czasu.
No wlasnie karmie piersia i boje sie czy to nie skaza bialkowa. Poczekamy zobaczymy.
Pa pa pozdrowionka dla Ciebie i malego przystojniaczka. Dziekujemy za wpisy w bobaskowie:-)
 
Ech,myslalam ze moze dzis bede miala wieksze szczescie...wyglada na to ze jestem jedyna Mamuska ktora nie szykuje sie na bal,hihihi:-D:-D:-Dcoz moj Partner lezy w wozeczku i ani mysli zasnac...wiec moze wypijemy razem szampana o polnocy:-p
 
reklama
Do góry