reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

Jak chyba kazde dzieciatko uwielbia spacerki-a nie codziennie da sie niestety wyjsc:-(irlandzka zimowa pogoda bywa paskudna...leje,wieje,wieje,leje...wiec korzystamy kiedy sie da:tak:ja czuje sie super,tak jakbym nie rodzila:-)no zmeczenie nieraz daje w kosc,zawsze jest cos do zrobienia,jak nie kolo Robcia to w domku i tak w kolko-ale same dobrze to znacie:sorry2:no jeszcze miesiac i lecimy do Krakowa na 1,5miesiaca!!!Dziedkowie bede w siodmym niebie,beda mieli wnusia:-)
 
reklama
Nie ma nikogo,uciekam wiec.Gdybyscie chcialy pogadac to piszcie do mnie na gadu-tam jestem zdecydowanie czesciej bo prosciej mi wejsc niz na forum.Buziaki dla wszystkich Maluchow!!!!!!:-):-):-):-)
 
Aga uciekła, buziaczki Ago :* dla małego też :)

wszystkie świętują... u nas cisza już, moja mama w pracy, tata się już położył, siostra z narzeczonym gdzieś tam, więc zostałam sama z Dianką na posterunku ;)
 
Witam wszystkich w pierwszy dzień świąt:-)
Witam wszystkie serdecznie w czasie błogiego lenistwa...:)
Olo dostał prezenciki...Jest oczywiście zadowolony, bo wreszcie mozemy mu poświęcić więcej uwagi...Przez ostatnie dni byliśmy zajęci przygotowaniami i Olo musiał się często bawić sam, ale jakoś to zniósł i był w miarę grzeczny, tyle że niezbyt mu to pasowało...No cóż taka jest kolej rzeczy...
 
Witajcie wiecie jeki mialam bled w logowaniu[:szok:teraz mnie oswiecilo ]zamiasl w loginie napisac izka to pisalam iza,dobra zajrze jutro bo duzo godzin papa:-)
 
Witam z 1go na 2gi dzien swiąt.U nas po staremu Kubus dostał dużo prezentów zasypia ale oprnie mu to idzie.Czesc Aga,Mika,Dotty,Izka:-DJak miło znów czytać wasze literki:-D
 
glitterfy054706T868D32.gif
 
Mika,Ddotty,Izus,Kasiu:-)kurcze i nie trafilam na Was wczoraj,no,niefajnie:no:moze dzis sie uda??moi Panowie spia...wstali rano,zjedli i poszli z powrotem spac:-)ten mlodszy bedzie sie powoli pewnie budzil na papu,a potem spacerek-dzis nie pada wiec trzeba koniecznie isc!!!a mnie cos glowa boli:baffled:...cisnienie chyba spada
 
reklama
Do góry