reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

No i witam mamusie z powrotem:)
Mężu wywalił mnie z kompa, a potem musiałam wykąpać i nakarmić młodego członka rodziny:-) Przy tym zaczęliśmy się bawić i tak jakoś zleciało;-)
Kasiu
No to nie musisz się martwić o kupki Kubusia, jeśli nie ma większych kłopotów przy wydalaniu i jest na ogół radosny to nie trzeba się przejmować...Poza tym jeśli synek je już mleczko z domieszką kaszki lub kleiku, to wiadomo, że będzie dłużej trawił...:)
Kornelko
Faceci czasem potrafią dopiec...Ty przynajmniej możesz swojego nie widzieć jeśli się na niego wkurzysz. Ja niestety kiedy mój mnie już totalnie wkurzy to i tak muszę na niego patrzeć i jeszcze bardziej się drażnię.
Nie przemęczaj się kochanie...Nie musisz przecież stać w kilometrowych kolejkach, możesz zrobić przecież bardziej kameralną kolację wigilijną. Jestem pewna, że wszyscy Ci wybaczą. W końcu to Twoje ostatnie "spokojne" święta, potem już będzie dzidzia i to już buszująca, a wtedy będziesz musiała mieć oczy z tyłu głowy:)
 
reklama
Dotty dzięki za te słowa bo my z mama latamy jak nawiedzone i boimy się ze nie załatwia się.Kornelija co tak mnie opuściłaś na gg czuję się samotna hihi:tak:
 
Witam Was Wszystkie:)

Witaj OLEńKO dzidziulki szaleją a jak twój szkrabek :)

Moja Mała też już zaczęła szaleć:) Wczoraj wieczorem pierwszy raz tak mocno zaczęła kopać, że wreszcie Tatuś ją poczuł:) Bo do tej pory jak się ruszała to czułam tylko ja:)

Teraz już wiem kiedy Maleństwo ma czkawkę:) Mi już też falował śmiesznie brzuszek kilka razy i nie wiedziałam od czego:p Hehehe:)
 
286.jpg


Mamusie i Dzidziusie:)

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałabym Wam wszystkim życzyć przede wszystkim dużo zdrowia, szczęścia, pociechy z Maluchów, dużo Rodzinnego ciepła oraz spokoju i wyciszenia:) Aby ten czas był wolny od jakichkolwiek trosk i zmartwień:)

 
Widzę ze dzisiaj pustki no tak święta przygotowania itp.Ja każdej z was z osobna zyczę miłych wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego roku.Abyśmy dalej miały ze soba wspaniały kontakt i zebyśmy jak do tej pory byli jedną wielką rodziną.Oczywiście życze wam też tego co sobie wymarzyłyście.WESOŁYCH ŚWIĄT!!
 
reklama
Ja tylko na momento ;)

Wesolutkich Świąt Bożego Narodzenia,
Niech Mikołaj Spełni Wasze marzenia,
Niech będą Ciepłe i nie zapomniane...
W Gronie rodzinnym Miło spędzone

Wesołych Świąt!!! buziaki ode mnie i Dianki :* :* :*
 
Do góry