reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

mi znowu tamto forum szwankuje wrrrrrrr
Wioletko jak zwykle na posterunku,oj Ty masz z tym porannym wstawaniem do pracy, ja tez co prawda od szóstej nie śpie ale nadal jestem w koszuli nocnej;-)
czytałam ze Wiolu zastanawiasz sie czy szefowa zrobi Wam wolne w pracy w dzien Wigilii, oj mogła by się kobieta ulitować, będę trzymać kciuki za dzień wolny;-)
 
reklama
Witaj
nauczyłąm się wklejać zdjęcia może jeszcze raz się uda
 

Załączniki

  • photo00722222222222222.jpg
    photo00722222222222222.jpg
    5,4 KB · Wyświetleń: 33
witaj Anetko,widzę że juz sie rozbrykałas na tym forym, suwaczki,zdjęcia zdolniacha jestes;-)
jak córcia ukochana, oczko w głowie całej rodzinki,pewnie wszyscy ją rozpieszczają:-) taką maleńka kruszynke, jak sie czujesz po tylu latach przerwy? ja trochę sie boję jak sie odnajdę w roli mamy takiej kruszynki po tylu latach:tak:
 
Witaj Uleńko.
Dziękuje Ci za trzymanie kciuków. Zobaczymy jak to będzie.
Jak sie czujesz Brzusiu?
Ja też mam Kochana trudności dziś z Polkami, rano weszłam, ale juz w pracy nie dało rady. Mogliby to raz na zawsze naprawić.

Anetko- Monisia sliczna.

Wczaj byłam na Jasełkach w przedszkolu- mój synek był Józefem.
Podobało mi sie bardzo.
Jedna mama przyszła z maleńką 2-miesięczna córcią. śliczności.
 
czesc dziewczynyto ja kopciuszek zagladalam tu wczesniej ale u nas jest jakos inaczej na naszym starym forum.umnie ok niemoge siejuz doczekac naszego synusia jutro ide do lekarza na badania ciekawa jestem jak jest duzy pozdrawiam waswszystkie
 
Witaj Kopciuszku. Szkoda że tamto forum szwankuje.
Jak sie czujesz ? żadko bardzo zaglądasz, nie strasz, odzywaj się czasem, chociaż na chwilkę.
Buziaki.
 
czesc Wiolu ja i tam wchodze bez problemow.ogolnie czuje sie niezle tylko maluxh daje czasem popalic.Zadko zagladam bo na wszystko brakuje mi czasu chcialabym wszystko miec zrobione a wiadomo kobieta mysli ze tylko ona potrafi zrobic najlepiej ,a co u ciebie jak ty sie czujesz jak maluch?postaram sie zagladac czesciej.
 
reklama
Zmykam zycze wam wszystkim milego dzionka pozdrawiam do milego. jestem tylko ciekawa czy Sylwanna Z KOLNA to juz urodzila czy nie. dziewczyny wiecie moze cos o niej?
 
Do góry