reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

reklama
hejka :) mogłam się zalogować na polki bez problemu :) ale że Was tam nie ma to napisze co napisałam tam
byłyśmy dziś u mnie w pracy na kontroli u ortopedy i się nagle okazało, że mała świetnie podnosi główkę :) no tak u lekarza chce a w domu nie; ), z bioderkami ok, możemy wyjąć drugą pieluszkę, kolejna kontrola jak zacznie chodzić :) przy okazji Pani doktor pokazała nam jak ją nosić na tzw fasolkę (widziałam to nawet dziś w Dzień dobry TVN, bo był ten Paweł Zawitkowski i pokazywał jak trzymać niemowlęta), a przy okazji poszłam do kadr i zameldowałam że w styczniu jestem... jeszcze muszę zdobyć zaświadczenie, że karmię coby pracować krócej...

nasz kikutek odpadł na pierwszej kontrolnej wizycie po ok 1,5 tyg z pomocą położnej :) czyli tak jak u Olafka bodajże
 
Czesc Mika super ze Diakowe bioderka i postawa sa dobre gratuluje:tak:
Ano łatw wszystko kochana zebys miała jak najlepiej:-D
Mojemu kikutek odpadł samgdzies 1,5 tyg do 2 tyg po urodzeniu dokładnie nie pamietam.;-)
 
Anitko najważniejsze że serduszko bije... tak szybciutko puk puk puk
niedługo wkroczysz w bezpieczniejszy okres :) buziaki i odpoczywaj dużo i jedz dużo :)
 
Mika święte słowa tak się ciesze bo Andzia tak się martwiła a teraz ma spokojne sumienie i jest super balangujemy z tego powodu:-D
A jak nasza królewna Dianka?;-)
 
o hejka Kasiu :)
a Dianka ma się dobrze, po kąpieli i karmionku usnęła i śpi, było to po 20 :) dawno wieczorem nie padła tak wcześnie ale widocznie miała dzień pełen wrażeń i pełen ludzi, no bo u mnie w pracy wiele osób ją zaczepiało ;)
a poza tym zaczyna gugać!!!! mówi eeee eła eła aga grrr :-D

a jak Kubuś i jego apetyt?
 
reklama
Mój mały marudny.Ciezko go uspic.
Mój juz dawno aguga au ahu krzyczy na mnie i w ogóle.Ale to jest super sprawa i bardzo miłe a jak na wilkołaka przystało bo woła czesciej au to wyje i ma wilczy apetyt jak zwykle:-D
 
Do góry