reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

:-DOj ochana Olciu:) To należysz do tego grona szczęśliwych mamuś, które śpią w nocy...Nawet nie wiesz jak ja Ci zazdroszczę. Bo pierwsze miesiące są najważniejsze szybciej wrócisz do stanu przedciążowego...
Olo od 3 tyg. przesypia całe nocki...Nareszcie 7 miesięcy na to czekałam. Twoja niuńka pewnie będzie tak robić za jakiś miesiąc:-) Olaś ma też już 2 ząbki, a 2 następne stoją już w kolejce...
A mam jeszcze pytanie: Czy moczysz kikuta Dorotki podczas kąpieli??
 
reklama
Witam mamusie brzusie i dzidziusie ,ale te dni mi teraaz szybko lecą normalnie szok :tak:;-)
No kochana mnie też...Już się boję co będzie w weekend:shocked2: Mam masę do zrobienia...Muszę ugotować potrawy wigilijne dla 4 dorosłych osób. Całe szczęście, że mój Piotrek będzie to mi pomoże (co prawda nie potrafi gotować, ale do zagniatania ciasta i mieszania się nadaje:blink:). Tylko pozostaje jeszcze pytanie...Jak to zniesie Olo?? Lubi absorbować uwagę i na pewno krzątanina nie wokół niego mu się nie spodoba...
 
Ddotty nie moczymy ale polozna powiedziala ze jest gruby moze to dlatego.
No to tylko patrzec a Olafek bedzie wszytko wcinal a jak znosi wyzynanie zabkow?
 
Ddotty nie moczymy ale polozna powiedziala ze jest gruby moze to dlatego.
No to tylko patrzec a Olafek bedzie wszytko wcinal a jak znosi wyzynanie zabkow?
No to pewnie dlatego, ale najlepiej go często 'wietrzyć', to na prawdę pomaga, bo położna przy naszym Olasiu usunęła kikut po 1,5 tygodnia i wszystko się ładnie zagoiło. mi położna powiedziała, ze jak się zamoczy kikut to nic nie szkodzi. Z resztą inaczej nie da się wykąpać dziecka, zawsze się coś tam chlapnie...
A Olafek bardzo przeżywa ząbkowanie, nie w ciągu dnia...Najbardziej mu to doskwiera nocą kiedy chce spać i już niczego nie może gryźć...
 
No OLAFKOWI pewnie sie to nie spodoba :-) a mnie czeka szykowanie dla dwoch osob dobrze ze moj menio bedzie to mi pomoże (chyba) :blink:
To masz dobrze...Mój Piotrek to już nawet zaproponował żebyśmy poszli do kogoś na święta (dostaliśmy kilka zaproszeń). Ale te święta chciałabym spędzić w domu...To w końcu pierwsze nasze święta, wiesz jako pełna rodzina. To szczególne wydarzenie. Wiem, że będzie więcej roboty niż gdybyśmy mieli do kogoś iść, ale warto...:-)
W tym roku przygotuję 6 potraw, musimy dokupić więcej garnków (te angielskie są do du... po roku trzeba wyrzucić, bo się już do niczego nie nadają).
 
reklama
Do góry