reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ile śpią wasze maluchy ??

taa daje rade na siedzaco potem tylko do wyra przekladam i spi, a i owszem sa dwie opcje albo sie śmieje albo sie drze tak wiec nie nudzimy sie :-)
 
reklama
i jeszcze odnośnie zasypiania :)))
 

Załączniki

  • DSC01524.JPG
    DSC01524.JPG
    64,1 KB · Wyświetleń: 73
ola652 no wlasnie obawiam sie i juz od paru dni sie zbieram, zeby zaczac ja odkladac do lozeczka, moze dzis mi sie poszczesci tylko jak ja bez niej zasne;]
meggich u mnie byl ten sam problem, jak tlyko probowalam polozyc mala zaraz sie budzila, wiec wolalam czasem trzymac ja godzine, by sie nie obudzila i odpoczac niz ryzykowac obudzenie- horror! na szczescie to juz za mna trzymam kciuki za Ciebie;)


Zgdanij- dziekuje za kciuki, na pewno sie przydadza:) ja tez na poczatku trzymalam Malego dlugo by porzadnie zasnal i nie obudzil sie przy odkladaniu do lozia, no ale teraz juz mnie kregoslup boli wiec szukam sposobu na usypianie Kajtusia. Skoro Twoja Mala nauczyla sie po 3 m-cu to licze ze i nasz Zuszek sie przekona :) pozdrawiam
 
ja niemam co narzekac. Coreczka idzie spac o 19 wstaje 7-8. potem drzemka od oklo 11-13. I tylko tyle. Ma prawie 14 miesiecy. Ale nie zawsze tak bylo:no: to odpiero tak od miesiaca niecalego. Wiec zeby nie zapeszac to wcale sie tak nie ciesze z tego :-)
 
Witam! Zabolik, no faktycznie nie masz co narzekać:) chciałabym mieć też tak szybko wolny wieczór:) moja prawie roczna córa chodzi spać koło 20:30-21:00 i wstaje tak kolo 7:30, potem drzemka koło 11:00 i kolejna kolo 16:00 (niestety kładę Ją bo widać że jest zmęczona). A tak w ogóle, ponieważ jestem tu nowa chciałam się przedstawić:) to mój profil: mojmalec.pl polecam ten nowy portal bo można wrzucać fotki za darmo bez ograniczeń, umieszczać ogłoszenia no i oczywiście pogadać na forach:) Pozdrawiam!
 
Cześć mam propozycje ale dla cierpliwych.Moja córa ma 10 msc śpi 1-2 w dzień w sumie ok 2-3 godz.A spać idzie o 22 wstaje ok.9 a kłade ja ok 11 no 20-30 minut i ok.13-14 na 1,5 2 godz.ale zeby tak bylo musze jej zapewnic moc atrakcji zeby nie zasypiała.A ze karmie jeszcze piersia to jak mała robi sie spiaca to ją przytulam do cyca possie troche i jej przechodzi.A troche to i zasługa starszego brata (2,5roku)jak on nie śpi to mała też nie ma okazjii do snu.Michaś rozrabia wciąga Madzie do zabawy i sobie radzimy.A co do drzemki w dzień sama spróbuj mu wyłączyc tą drzemkę o 8 i 17 rezultat powinien sie pojawić.Pozdrawiam napisz czy poskutkowało.MAMI23
 
reklama
witam mój synek ma 9 miesięcy śpi od 19 do 6.30 , 7 a czasem do 8 rano. W dzień natomiast śpi 2 razy po pół godziny czasem śpi 1,5 godz do dwóch ale tylko jeden raz dziennie. Nie jest marudny tylko ciekaw świata. Pozdrawiam
Przesypia całą noc.
 
Do góry