reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile śpią wasze maluchy ??

taa daje rade na siedzaco potem tylko do wyra przekladam i spi, a i owszem sa dwie opcje albo sie śmieje albo sie drze tak wiec nie nudzimy sie :-)
 
reklama
i jeszcze odnośnie zasypiania :)))
 

Załączniki

  • DSC01524.JPG
    DSC01524.JPG
    64,1 KB · Wyświetleń: 71
ola652 no wlasnie obawiam sie i juz od paru dni sie zbieram, zeby zaczac ja odkladac do lozeczka, moze dzis mi sie poszczesci tylko jak ja bez niej zasne;]
meggich u mnie byl ten sam problem, jak tlyko probowalam polozyc mala zaraz sie budzila, wiec wolalam czasem trzymac ja godzine, by sie nie obudzila i odpoczac niz ryzykowac obudzenie- horror! na szczescie to juz za mna trzymam kciuki za Ciebie;)


Zgdanij- dziekuje za kciuki, na pewno sie przydadza:) ja tez na poczatku trzymalam Malego dlugo by porzadnie zasnal i nie obudzil sie przy odkladaniu do lozia, no ale teraz juz mnie kregoslup boli wiec szukam sposobu na usypianie Kajtusia. Skoro Twoja Mala nauczyla sie po 3 m-cu to licze ze i nasz Zuszek sie przekona :) pozdrawiam
 
ja niemam co narzekac. Coreczka idzie spac o 19 wstaje 7-8. potem drzemka od oklo 11-13. I tylko tyle. Ma prawie 14 miesiecy. Ale nie zawsze tak bylo:no: to odpiero tak od miesiaca niecalego. Wiec zeby nie zapeszac to wcale sie tak nie ciesze z tego :-)
 
Witam! Zabolik, no faktycznie nie masz co narzekać:) chciałabym mieć też tak szybko wolny wieczór:) moja prawie roczna córa chodzi spać koło 20:30-21:00 i wstaje tak kolo 7:30, potem drzemka koło 11:00 i kolejna kolo 16:00 (niestety kładę Ją bo widać że jest zmęczona). A tak w ogóle, ponieważ jestem tu nowa chciałam się przedstawić:) to mój profil: mojmalec.pl polecam ten nowy portal bo można wrzucać fotki za darmo bez ograniczeń, umieszczać ogłoszenia no i oczywiście pogadać na forach:) Pozdrawiam!
 
Cześć mam propozycje ale dla cierpliwych.Moja córa ma 10 msc śpi 1-2 w dzień w sumie ok 2-3 godz.A spać idzie o 22 wstaje ok.9 a kłade ja ok 11 no 20-30 minut i ok.13-14 na 1,5 2 godz.ale zeby tak bylo musze jej zapewnic moc atrakcji zeby nie zasypiała.A ze karmie jeszcze piersia to jak mała robi sie spiaca to ją przytulam do cyca possie troche i jej przechodzi.A troche to i zasługa starszego brata (2,5roku)jak on nie śpi to mała też nie ma okazjii do snu.Michaś rozrabia wciąga Madzie do zabawy i sobie radzimy.A co do drzemki w dzień sama spróbuj mu wyłączyc tą drzemkę o 8 i 17 rezultat powinien sie pojawić.Pozdrawiam napisz czy poskutkowało.MAMI23
 
reklama
witam mój synek ma 9 miesięcy śpi od 19 do 6.30 , 7 a czasem do 8 rano. W dzień natomiast śpi 2 razy po pół godziny czasem śpi 1,5 godz do dwóch ale tylko jeden raz dziennie. Nie jest marudny tylko ciekaw świata. Pozdrawiam
Przesypia całą noc.
 
Do góry