reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile dzieci chcemy mieć w życiu?

A my mamy dwuletnią córeczkę i właśnie zaczynamy staranka o drugiego dzidziusia. Mnie marzy się trójeczka, ale to już pewnie mało realne
pozdrawiam
Telma:-)
 
reklama
My mamy jedna corcie, wymarzona, wyteskniona i wysniona :-) :-) :-)
I poprzestaniemy na jedynaczce :-)

Choc maz zawsze marzyl o dwoch coreczkach.
Ale ja nie daje sie namowic :p
 
Jak na razie szykuje nam się drugie, potem bym chciała odpocząć i fizycznie i psychicznie. Więc jeśli kiedyś nam na to pozwoli dobrobyt materialny to i 3 dziecko mogłoby się urodzić.
 
Zawsze mowilam ze 4 dzieciaczkow bylo by super, teraz troche sie to zmienilo:-)jak narazie jedna nam wystarczy, za 2 czy 3 lata postaramy sie o siostrzyczke (albo braciszka) dla naszej pociechy.W dzisiejszych czasach 2 dzieci to luksus
 
Mi marzy się 2 dzieciaczków. Jak na razie mam synka i brakuje mi curuni!!!!!!!!
Niestety mój mąż ma obawy co do mojej drugiej ciąży. Pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem, a w drugiej 3-krotnie musiałam leżeć w szpitalu. Poza tym obecnie przebywamy w Irlandii, a tutaj opieka medyczna w tym zakresie daje wiele do życzenia.
Więc po części podzielam jego obawy, ale od kilku miesięcy mój instynkt macierzyński nie daje spokoju.
 
reklama
Do góry