reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idą Święta!!!

reklama
Magda śliczna choinka ale aniołek pierwsza klasa :-) gdzie można takiego zamówić? ;-)

a tu nasze drzewko i Tośka której pasi zapach choinki, koty jak co roku
zainteresowane, podgryzają gałązki i wypijają wodę z wiadra

 
Mężowi kupuje cała torbe wyrobow tytoniowych!!! I tak nie zuci palenia... a tak to sie zastanowi....heheheh on to uwielbai ale takie smakowe tytonie i cygara...w domu nie pali teraz jest mroz a i tak na dwor grzecznie chodzi....
Córci to kupilismy caly wor zabawek...klocki gumowe konia tzn psa na biegumach telefon komurkowy taki gra i swieci od 6m. mlotek do rozbilania mebli wydaje odglosy tez od 6m. laptop tali od 12m. chyab da sobie z nim rade trzeba nadusic guziczek i on wowczas gra mowi i swieci... nic skompliwokanego a i jeszcze do wody zabawki...jest tego sporo ale nie moglismy sie opamietac...to 1 gwiazdka Kallinki....A dziadkowie to z 2 wyplaty wydaliw zabawkowym....najgorzej kupic cos babciom... i prababciom ale moja mam zbiera porcelane (konkterna) 2 tesiowa opacznie ( nie celowo) powiedzial z epotrzeba jej sokowirowki....tata jeden komure 2 tata ramke cyfrowa...a prababcie jedna schorowana lubi leki wiec witaminy a 2 prababcia ehhh i z nia klopot mam... bo zdrowa jak ryba wszystko ma ....Ona dzis snieg odgarniala a ma 80 lat ale nie da sobei powiedziec...kochana jest i az nie chce sie wierzyc z etyle ma lat.... ale co jej... nie wiem...moz eobrusik swiateczny i jakas aparzkie bo lubi takie a moz ebroszke bo nosi ich duzo...nie wiem pomocy!!!
 
Magda ehhh jednak żywa to żywa:tak::tak: Aniołek I KL!!!!! bosko cudnie

Mirabelka ale masz fajniutkiego kota!!!! Moj to zawsze zwalał cał a choinke:sorry::sorry: No i choineczka śliczniutka.

Kurde chyba ja tylko wyskoczyłam z sztuczną:-:)-:)-( i taką inna od waszych:-D:-D:-D
 
Zastanawiam sie nad otwarciem KDIOI (klub dla innych od innych):cool2: Ja zostane przewodniczaca ty mozesz zostac moja zastepczynia:cool2:
W sumie ciagnie swoj do swego:-D:laugh2::rofl2:
 
reklama
W dzisiejszych czasach inność jest wysoko ceniona, ludzie tego samego pokroju tracą na wartości:cool2: Tworząc taki klub zmieniamy swoją inność na coś takie same:rofl2: a To jest sprzeczne z w/w teorią:cool2::cool2:
;-);-);-)
 
Do góry