reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idą Święta!!!

Kaka ekstra :tak:
malena super wyprawa :-)

u nas dziś T. ubrał i odpalił choinkę
oczywiście uparł się na żywa i jest ;-) jutro fotkę wrzucę
spodziewałam się większego zainteresowania ze strony Igi, jest ok, bombek nie zrzuca :-)
 
reklama
Mirabelka to czekam na fotki:))) tego waszego drzewka

A to moja turkusowa choineczka i kuchenne okno. Bo reszty nie będe znów wrzucać. Niestety sztuczna bo żywa przy tym grzejniku nawet 3 dni by nie wytrzymała:(((
 

Załączniki

  • DSC03858.jpg
    DSC03858.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 43
  • DSC03865.jpg
    DSC03865.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 37
czarna ale ładnie w tym turkusie i wogóle bardzo ciepły świąteczny klimat wprowadziłaś w domku :tak:
dorota śliczna choineczka :-) przypomniały mi się młode lata, bardzo podobną zawsze miałam u rodzicow :tak:
 
reklama
To ja tez daje zdjatko mojej (nie ) typowej choineczki, wieczorkiem jest lepszy efekt ale korzystam z tego ze maluch spi, troche juz obskubana z bombek;-)
choinka ;).jpg
No i wiszacego mikolaja nie mam ale za to mam osbistego zywego aniolka:cool2:
1.jpg
3.jpg
2.jpg
 
Do góry