reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Ich pierwszy raz" czyli nowe umiejętności naszych pociech

my nie mamy ani chodzika ani pchacza, a od jakiegos czasu spacerujemy sobie po domku, troche na tym ucierpi mój kręgosłup, no ale trudno, mam nadzieje że juz niedługo, bo Maja już robi podchody zeby sie puszczac, a jak ja ją puszczam to stoi, ale jak sie zorientuje to szuka oparcia
 
reklama
To u nas jest tak Macio juz stoi jak sie przytrzymuje barierki od łózeczka czy czegos innego. Pchacza kupilismy ale jeszcze nie przyjechał bedzie w sobote :D
A ponadto Macius zaczał stwac na czworakach moze sie przekona do raczkowania :D
 
Dawno nie pisałam w tym wątku, ale teraz się trochę "pochwalę".
Kamilek chodzi trzymająć się mebli lub brzegu łozka, mówi jak coś chce "mama" nie wiem czy jest już to prawidłowe mama. Ale przychodzi do mnie wspina się i mówi "mama".
Rozpoznaje zabawki np. jak powiem przynieśc traktor, buty, książeczkę, to przynosi właściwą zabawkę.

Ostatnio zaczął karmić mamę z butelki, wie gdzie jest oko, ucho itd.
jednego czego nie umiem nauczyć go to robić "kosi kosi"

Gdy mówimy, zrób kosi kosi, on składa rączki i macha złączonymi:)
 
Nie uwierzycie, ale Małgosia właśnie nauczyła się obracać z pleców na brzuch i pełzać na krótkie dystanse. Dodam, że umie już siedzieć oraz stać i podskakiwać podtrzymywana. Niezbadane jest tempo rozwoju dzieci... ;)
 
Ciapaczek właśnie ostanio zaczełam pisać,że Małgosia napewno Cię zaskoczy i zacznie się przekręcac(ale neostrada mnie rozłączyła,ciągle zresztą rozłącza :mad:)tak samo było z Kornelem rozkręcił się w tydzień zarówno jeśli chodzi o przekręcanie jak i samodzielne siadanie,teraz pięknie raczkuje,mało powiedziane zasuwa.Za góra 2 tygodnie Małgosia pewnie też będzie raczkować.
 
A u nas dzisiaj pierwsze dwa koczki :)
Jowi stała przy telewizorku i odwróciła się i raz dwa juz była przy fotelu... odważna mała... sama postanowiła że pódzie i poszła :)
 
A ja sie zaczynam zastanawiac po co kupuja zabawki jak i tak sprzety domowe sa najlepsze Dzis macius przez godzine bawił sie pod stołem łyzeczka ;D
 
Dziewczyny ja trochę z innej beczki. Nie wiem gdzie się "przykleić" z tym pytniem więc piszę tu. Chciałam zapytać jak zostać "listopadową mamą" na forum? Ja też tak chce...buuuuu :(
Doczytałam, że macie zamknięty wątek listopadowych mam i tam wklejacie zdjęcia, do których inni nie maja dostępu. Bardzo chcę zobaczyć wasze dzieciaki i swoim też się pochwalić.
Może to chamstwo, że jestem tu świeża i już się pcham z butami? Jak tak to walcie prosto z mostu. :laugh:
 
reklama
Madziu jeśli się nie mylę to musisz zgłosić to moderatorce (Aniaślu)i one Cię dopisze do listy.Pewności nie mam ale już ktoś tak to robił.
 
Do góry