reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Huśtawka dla niemowląt

fisherprice.jpg

Buy Fisher-Price Infant to Toddler Rocker. at Argos.ie - Your Online Shop for .

Polecam.
Mamy własnie taki :-) mała jest zachwycona.
Ma dodatkowo wibracje i mała uwielbia w nim zasypiac.
Dodatkowym plusem jest to,że jak mała podrośnie to będę mogla z tego zrobic fotelik :-)
493754030spa70uc508350m.jpg
zastanawiałam sie jeszcze nad taką hustawką,ale kolezanka mi odradziła bo jest ogromna,także to tak jakby nowy mebel :confused: poza tym jak mała się będzie chciała hustac to kupię jej rozkładana huśtawkę.
 
reklama
Faktycznie, takie urządzenie jest niezastąpione, jak chce się w domu cos zrobić, a ma się dziecko bardzo żywiołowe. Wydaje mi się, że nie ma rodziców, którzy po kupieniu takiej huśtawki, stwierdzili, że się nie sprawdza. Bardzo fajna rzecz, najlepsze są oczywiście te elektryczne, których nie trzeba lulać, bo maja własny napęd.
 
Na pewno dzięki takiej huśtawce dziecko chociaż na chwilę przestaje być aż tak absorbujące i można coś zrobić:) Kupując taki mebe/zabawkęl trzeba zwrócić uwagę czy na pewno dziecko jest w nim odpowiednio bezpieczne. Lepiej zapłacić więcej i mieć pewność,że nic złego się nie stanie. Żałuję,że nie kupiłam czegoś takiego synkowi huśtawki, Huśtawka Rain Forest, entliczek pentliczek, mebelki, foteliki, wózki, zabawki, Playshoes, akcesoria dla dzieci ułątwiłoby mi to życie
 
Na pewno dzięki takiej huśtawce dziecko chociaż na chwilę przestaje być aż tak absorbujące i można coś zrobić:) Kupując taki mebe/zabawkęl trzeba zwrócić uwagę czy na pewno dziecko jest w nim odpowiednio bezpieczne. Lepiej zapłacić więcej i mieć pewność,że nic złego się nie stanie. Żałuję,że nie kupiłam czegoś takiego synkowi huśtawki, Huśtawka Rain Forest, entliczek pentliczek, mebelki, foteliki, wózki, zabawki, Playshoes, akcesoria dla dzieci ułątwiłoby mi to życie
ja mialam wlasnie ta hustawke dla mojej malej,. i spisala sie rewelacyjnie:tak:
w kazdym razie polecam jak najbardziej:-)
 
Witam my mamy taki LEŻACZEK DZIEC. Z ATESTEM 100% BAWEŁNA+GRATI (numer 1149371071) uważam że jest SUPER. Bardzo przydatny zakup, nawet jak się zablokuje bujanie to można maluszka w nim karmić. Moja córeczka ma 5 miesięcy i jeszcze nie siedzi a w tym leżaczku nie obciąża się jej kręgosłup.
 
No właśnie - są leżaczki i są huśtawki. Ale co lepsze? A może są takie huśtawki, które też mają wibracje? Ja się zastanawiałam nad tym, o którym Asheara pisała. Ale takie huśtawki też są fajne. I bądź tu człowieku mądry...:-p
albo jedno albo drugie. Nie ma sensu obydwu rzeczy bo huśtawkę jak zablokujesz to będzie jak leżaczek

leżaczków fisher price nie polecam bo nie mają regulacji oparcia i jak dla mnie są kiepsko wykonane za dużą cenę... polecam leżaczki chicco. Pod każdym względem
 
Mi się wydaje, że huśtawka lepsza jest. Faktycznie nie ma sensu kupować i tego i tego, można dołożyć trochę i kupić lepsza huśtawkę, a i tak się na tym lepiej zaoszczędzi. Myślę, że jeden sprzęt będzie i bardziej poręczny i taniej wyjdzie, niż kupno dwóch.
 
albo jedno albo drugie. Nie ma sensu obydwu rzeczy bo huśtawkę jak zablokujesz to będzie jak leżaczek

leżaczków fisher price nie polecam bo nie mają regulacji oparcia i jak dla mnie są kiepsko wykonane za dużą cenę... polecam leżaczki chicco. Pod każdym względem
a ja mam fishera i jes regulacja oparcia
 
fisherprice.jpg

rowniez korzystamy z tego wlasnie lezaczka i sprawdza sie swietnie. ma regulacje oparcia i blokade bujania dzieki ktorej zmienia sie w fotelik do karmienia dla dzieci ktore jeszcze nie siedza.
 
reklama
Witam wszystkich na forum:) Jeżeli chodzi o huśtawkę dla niemowląt to również uważam że jest to bardzo fajna sprawa. Często przydaje sie podczas natłoku codziennych obowiązków i pozwala chociazby na psokojne przygotowanie obiadu lub relaks przy kawie,podczas gdy nasz maluch jest bezpieczny w huśtawce.
 
Do góry