reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna

Siniak, ciężko mi sobie wyobrazić robić to tyle czasu. Teraz to jeszcze, a jak będzie duży brzuch 🙈. Dziś jadę do lekarza, zapytam położnych czy mają jakieś złote metody
No właśnie mnie nie dość że boli to robią się siniaki. Nie wiem jak to będzie... Jestem podłamana...
 
reklama
Ja przykładam igłę i jeżeli już w tym momencie czuję ból to szukam innego miejsca. Jeżeli wbiłabym w to miejsce gdzie boli już dotknięcie to cały zastrzyk jest mega bolesny oraz pojawia się siniak na bank. Po wyjęciu igły długo uciskam - to głównie ze względu by przestało krwawić bo dość długo mi się utrzymuje krwawienie, a to też sprzyja siniakom. Polecam też robić zastrzyki samodzielnie. Długo nie mogłam się przełamać i robił mi mąż ale odkąd robię sama to siniaki są rzadziej.
 
Byłam u lekarza, i twierdzi, że nie ma podpisanej umowy z NFZ i dlatego nie może przepisać ze zniżką. Dał mi zaświadczenie dla lekarza rodzinnego.
Mam potwierdzone mutacje MTHFR i PAI-1
 
Ostatnia edycja:
Do góry