reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

W wielu przypadkach azs eliminuje się dietą, ale wtedy trzeba się pogodzić że wielu rzeczy niestety do końca życia nie można. Też mam od nich tą serię ultra toleriane ale mieszam teraz z olejkami. Używam już 3 lata chyba i nic szczególnego poza wpływem leków na skórze nie pojawiało sie.
Niestety z testów które robiłam nic nie wyszło. I z obserwacji też nie mogę znaleźć przyczyny więc właśnie nie mogę wyeliminować alergenu bo nie wiem co nim jest [emoji20] a zawsze mi na twarzy dziadostwo wyłazi. Bałam się że w ciąży mi się zaostrzy ale odpukać póki co jest lepiej.
 
reklama
Ja mam grupę ARh+ i zdecydowanie mogłabym być weganką. :D Lubię sery i prawdziwe wędliny do kanapek, wiejską śmietankę (teraz nie mogę) do kawy, ale bez nabiału i mięsa mogę żyć.
 
Ja mam grupę ARh+ i zdecydowanie mogłabym być weganką. :D Lubię sery i prawdziwe wędliny do kanapek, wiejską śmietankę (teraz nie mogę) do kawy, ale bez nabiału i mięsa mogę żyć.
Też mam ARh+, ale urodziłam się z 0Rh- i t sposobem uwielbiam wszystko jeść [emoji16]
Jedyne czego nie przełkne chociaż próbowałam nie raz to sok pomidorowy [emoji31]
 
U mnie też nabiał przede wszystkim [emoji39] bez mleka, jogurtów i sera nie miałabym co jeść [emoji23] a jak sobie radzisz z AZS? Jakieś specjalne kosmetyki? Ja od roku się diagnozowalam na zmiany skórne z podejrzeniem AZS ale wszystkie wyniki dobre. W ciąży zasprzestalam kolejnych badań bo i tak żadnych leków nie można. A z kosmetyków la roche posay kupuje ale drogie pierony [emoji20]
W okresach zaostrzonych dostawałam maści na sterydach na receptę a tak na codzień to powiem że testowalam chyba wszystko i powiem tak jak za długo używałam jednego to po jakimś czasie przestawał pomagać w ciąży używam tylko zwykły krem Nivea i jest ok zimą przerzuce się na coś natluszczajacego bez dodatku wody bo gdy zawiera w składzie wodę i pokremujesz dłonie czy twarz i wyjdziesz na mróz to woda chce zamarznąć i wtedy bardzo podrażnia mi lekarka to tłumaczyła na zasadzie że to tak jak bym umyła ręce nie wywarła i wyszła na mroz......ała [emoji53] ja największy problem mam tylko z dłońmi a jak pracowałam do ciąży w sklepie odzieżowym to przy każdej dostawie miałam czerwone dłonie i zaczynał się świąd nawet picie wapna nie pomagało ale to przez to ze ciuchy były sztucznie barwione i gazowane chyba mimo że to sieciówka. Teraz odkąd jestem w domu to wszystkie objawy na dłoniach się zatrzymały tylko na twarzy mam brzydką cerę ale wszyscy m tłumaczą że to od hormonów. Z synem wyglądałam o niebo ładniej i włosy mi się lepiej układały a mam kręcone i widzę teraz różnicę.
 
Też mam ARh+, ale urodziłam się z 0Rh- i t sposobem uwielbiam wszystko jeść [emoji16]
Jedyne czego nie przełkne chociaż próbowałam nie raz to sok pomidorowy [emoji31]
O nie wiedziałam, że grupa może się zmieniać. :) Ja sok pomidorowy nawet lubię i kalafiora surowego też, co dla wielu osób jest dziwactwem. :D
 
Też mam ARh+, ale urodziłam się z 0Rh- i t sposobem uwielbiam wszystko jeść [emoji16]
Jedyne czego nie przełkne chociaż próbowałam nie raz to sok pomidorowy [emoji31]
Ja też soku pomidorowego nie rusze [emoji23] fuj nie ma szans żebym wypiła [emoji4] jak grupa krwi tak Ci się zmieniła z ARh+ na 0Rh-????
 
reklama
Podobno jest coś takiego. Ostatnio o tym słyszałam, że są przypadki, że grupa krwi się zmienia. Np po ciąży może się zmienić ale czemu nie wiem
Ja miałam akurat przetaczana ale fakt wiem ze moze sie zmienic dlatego ponoc teraz nie wpisuja po porodzie dziecku tylko sie robi jak jest troszke wiekszy, ale ze po porodzie moze to szok [emoji50]
 
Do góry