reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Mojemu synkowi badali od razu po porodzie żeby sprawdzić czy nie ma konfliktu serologicznego i po 72h ja dostałam zastrzyk z imunoblobiny. Teraz od początku też miałam badania i będę miała powtarzane jeszcze raz później czy dziecka i moja krew się nie miesza i po porodzie będą badać żeby w razie czego znowu podać imunoblobine. Wiec syn ma wpisaną grupę krwi w książeczce
 
reklama
Mojemu synkowi badali od razu po porodzie żeby sprawdzić czy nie ma konfliktu serologicznego i po 72h ja dostałam zastrzyk z imunoblobiny. Teraz od początku też miałam badania i będę miała powtarzane jeszcze raz później czy dziecka i moja krew się nie miesza i po porodzie będą badać żeby w razie czego znowu podać imunoblobine. Wiec syn ma wpisaną grupę krwi w książeczce
U mnie tak samo , :)ciekawe co piszecie o zmianie gr krwii, nie wiedziałam a w sumie to dziwiłam się dlaczego lekarka dała mi skierowanie na badanie gr krwii chociaż przyniosłam jej oryginał z badań robionych dwa lata wcześniej:confused:
 
Ostatnia edycja:
Kurcze wizyta w środę a mnie dzisiaj już coś piecze na dole na zewnątrz [emoji53] miesiąc temu miałam infekcje i kurka chyba znowu będę miała [emoji53] w aptece byłam i poza płynem do higieny nic mi nie poleciła tylko dała mi inny probiotyk niby skład zbliżony do tego w globulkach (ja nie chciałam globulek ) po za tym czuje wyraźnie że to na zewnątrz mnie piecze ciekawe czy wytrzymam do środy. Jutro lecę rano zbadać mocz to na środę będę miała wynik do lekarki.
 
Ja biorę żuravit, w tabletkach. Lekarz powiedział, że mogę to brać, bo niby mocz nie jest zły, ale jakieś pojedyncze rzeczy się pojawiają, których nie powinno być. Może by coś u Ciebie pomogło.
 
O widzisz ja mam w rodzinie dużo osób z grupą krwi zero i kilku znajomych i mają identyczne jak ja nabiał na pierwszym miejscu czyli zależy. Ja ogólnie jako dziecko miałam skaze białkową i od 5 roku życia miałam zakaz nabiału i to było dla mnie straszne i tak do okresu dojrzewania miałam zakaz a później mi przeszło za to mam AZS [emoji53] ale nasila się w danych porach roku i z badań wynika że przyczyną są czynniki zewnętrzne
Tak jak mój syn, cały marsz alergiczy skaza białkowa i teraz atopie i na wiosnę lato mega katar, testy nigdy mu nie wychodzily, nie jadl zadnych potencjalnych alergenow, pomalu mu dawałam, teraz je prawie wszystko
Teraz 13 lat miał zrobionych 70 alergenów z krwi i 25 platkowych i w końcu wiemy co go rusza ale co do atopii to zależy, nie reaguje na alergeny które wyszły, tylko w przy przesuszeniu skóry wyłazi
 
Tak jak mój syn, cały marsz alergiczy skaza białkowa i teraz atopie i na wiosnę lato mega katar, testy nigdy mu nie wychodzily, nie jadl zadnych potencjalnych alergenow, pomalu mu dawałam, teraz je prawie wszystko
Teraz 13 lat miał zrobionych 70 alergenów z krwi i 25 platkowych i w końcu wiemy co go rusza ale co do atopii to zależy, nie reaguje na alergeny które wyszły, tylko w przy przesuszeniu skóry wyłazi
U mnie na dłoniach nasila się jesienią lekarka mówiła że dlatego że wtedy jest duża wilgoć i kwitnie dużo grzybów. Bo ja teraz mam już tylko na czynniki zewnętrzne. Od dziecka tez miałam próżne testy i z krwi i te naskórne i nawet takie na plecach co się ma kilka dni i chodzi się co kilka dni oni sprawdzają. Mama często mi powtarza że lekarze zawsze jej mówili że zacznę dojrzewać i wszystko minie...... później ze ciąża wszystko wyleczy.......a z synem w ciąży miałam np całe uda w liszajach [emoji53] dłonie popękane do krwi...... teraz o dziwo jeszcze nic nie wychodzi tylko na twarzy pojawiły mi się takie suche liszaje na policzkach i na czole, staram się co kilka dni robić piling i później natłuszczam maścią z vitamina A i na kilka dni jest cisza.
 
reklama
Do góry