reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
UWAGA UWAGA!
Pod tym postem czekam na zgłoszenia osób, które są chętne na wpisanie do wątku zamkniętego!
Przypominam, że przyjmujemy tylko AKTYWNE osoby! Buszujące w krzakach niestety nie, taka wola reszty :) Wątek zamknięty stworzony po to by swobodnie rozmawiać na wszystkie tematy bez uczucia, że ktoś "obcy" czyta nasze żale na temat swoich macic, pochw albo np problemów małżeńskich ;)
Do jutra czekam na listę osób :)
 
Ja jeżeli można. Staram się być aktywna, ale przy trójce małych dzieci jest trochę trudno. Nawet teraz najmłodsze mi weszło na kolana i łapie za klawiaturę ;)


Wczoraj moja średnia kopnęła mnie niechcący w brzuch jak leżałyśmy i mnie pobolewa dzisiaj. Mam nadzieję, że mi przejdzie. W ogóle zauważyłam, że w każdej kolejnej ciąży bardziej wszystko przeżywam. Przy pierwszej i drugiej na luzaku, a w ostatniej i teraz to ciągle jakieś dziwne myśli
 
Ostatnia edycja:
UWAGA UWAGA!
Pod tym postem czekam na zgłoszenia osób, które są chętne na wpisanie do wątku zamkniętego!
Przypominam, że przyjmujemy tylko AKTYWNE osoby! Buszujące w krzakach niestety nie, taka wola reszty :) Wątek zamknięty stworzony po to by swobodnie rozmawiać na wszystkie tematy bez uczucia, że ktoś "obcy" czyta nasze żale na temat swoich macic, pochw albo np problemów małżeńskich ;)
Do jutra czekam na listę osób :)
Ja też chcę do zamkniętego :)
 
reklama
Do góry