reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Haha może :) podobno dobry ;) gdzie chodzisz do lekarza?do pro famili?
Do Kądziołki właśnie z profamilii ale nie do szpitala tylko do jej prywatnego gabinetu, a Ty do kogo chodzisz?
Ja różne opinie słyszałam ale to o wszytkich szpitalach w Rzeszowie, tak na prawdę zależy od tego na jaki personel się trafi a na to nie mamy za bardo wpływu:(
 
Do Kądziołki właśnie z profamilii ale nie do szpitala tylko do jej prywatnego gabinetu, a Ty do kogo chodzisz?
Ja różne opinie słyszałam ale to o wszytkich szpitalach w Rzeszowie, tak na prawdę zależy od tego na jaki personel się trafi a na to nie mamy za bardo wpływu:(
No właśnie :) musimy się same przekonać ;) ja do kisaly Ale przeniose się do pf żeby nie mieć problemów jak by dużo osób do porodu było :)
 
Pijecie kawę w ciąży? Ja się przyznam, że przed ciążą kawa mi nie smakowała całkowicie! Teraz nie ma dnia bez filiżanki małej czarnej :)Zobacz załącznik 886407
Ja pije rano obowiazkowo i czasami popołudniu, ale raczej jak jestem w pracy. Ale odmieniło mi sie bo wczesniej piłam z mlekiem bez cukru, a teraz z cukrem, ale bez mleka [emoji16]
Tylko ja parzona z jednej łyżeczki, kupujemy w ziarenkach i mamy młynek i mielimy na świeżo codziennie rano.
 
Dziewczyny chciałabym się z Wami przywitać. Jestem Zuzanna i mam termin na 12 stycznia. Zostanę mamą czwartej córki :) Mąż troszkę podłamany tyloma babami i mówi, że kupuje sobie psa :p
Byłam wczoraj na usg i wyszło, że jedna nerka jest powiększona. Mam się zgłosić w przyszłym tygodniu, bo może dzidzia się tylko nie wysikała. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Wszystkie moje dziewczyny są zdrowe i w ciąży nie było żadnych problemów, więc trochę się martwię. Pozdrawiam
Tylko niech uważa żeby suczki do domu nie przeprowadził. U nas kot okazał się kotką a królik kroliczką
 
Tak z Rzeszowa :) a Ty gdzie planujesz rodzić jeśli mozna wiedzieć?
Ja do Rzeszowa mam 65km, za pierwszym razem się zastanawiałam czy nie rodzić właśnie tam, ale chyba bym się bała że nie zdążę dojechać. Planuję w Krośnie.
Jeśli chodzi o profamilię, to moja siostra zastanawiała się nad tym, ale lekarz doradził jej raczej Szopena, ze względu na jej problemy zdrowotne. Ale nie wiem czy rzeczywiście są tam lepsi specjaliści, czy po prostu chciała mieć swojego lekarza na miejscu.
 
reklama
Tylko niech uważa żeby suczki do domu nie przeprowadził. U nas kot okazał się kotką a królik kroliczką
My mieliśmy królika i króliczyce i pomyśl jaki szok, jak patrzymy Śnieżynka stuka Orsona, a potem Orsonek w ciąży chodzi [emoji23]
Okazało się na odwrót.
I Orson stał się Psotką, a Śnieżynka Oskarem [emoji16]
 
Do góry