reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
no i znów się obudzilam o 5 i spać juz nie mogę dziewczyny przesypiacie całe noce ??
Niestety nie. Ja od kiedy jestem w ciąży ani jednej nie przesłałam bo A to za gorąco, a to cukier spadł a to sprzęt piszczy że coś mi nie pasi...dziś właśnie zaliczyłam hipoglikemie ok 1.30 w nocy więc musiałam dojść A potem cukier poszybowal w druga stronę i już noc była z głowy.

A teraz szykuje się do lab na badania A tak mi się nie chce
 
Witam [emoji2]
Jeżeli chodzi o spanie ja też budzę się w nocy co jakiś czas ,ale odkąd zrobiło się chłodniej o niebo lepiej mi się śpi [emoji6]
Kciuki za wizyty [emoji110][emoji110][emoji110]
Miłego dnia
 
Ja akurat nie mam problemu ze snem, wstaje tylko raz do toalety,ale zgrywam to z karmieniem kota,bo mnie budzi kolo 4 od zawsze wiec juz przywyklam. Dziewczyny,a Wasz gin robil Wam cytologie,bo czytalam w tych spisach badan,zw trzeba,a moj mowi,ze mam dobry wynik I nie robimy. Dodam,ze robilam ja dokladniw rok temu. Zastanawiam sie,czy sie nie upomniec. On argumentuhw to tak,ze moze byc krawawienie szyjki itp.
Ja ostatnio robiłam w 2014 roku cytologie i teraz lekarz też mi nie zrobił. Najpierw mówił, że zrobi ale potem i tak do tej pory mam nie zrobioną. Nie wiem czy tak może być.
 
Ja akurat nie mam problemu ze snem, wstaje tylko raz do toalety,ale zgrywam to z karmieniem kota,bo mnie budzi kolo 4 od zawsze wiec juz przywyklam. Dziewczyny,a Wasz gin robil Wam cytologie,bo czytalam w tych spisach badan,zw trzeba,a moj mowi,ze mam dobry wynik I nie robimy. Dodam,ze robilam ja dokladniw rok temu. Zastanawiam sie,czy sie nie upomniec. On argumentuhw to tak,ze moze byc krawawienie szyjki itp.
Ja miałam przed ciaza pare miesiecy robiona, ale ginek mówił, że sobie zrobimy na ktores wizycie dla swietego spokoju.
 
Może mu przypomnij na następnej wizycie :)
Oj nie wiem czy nie szkoda gadać . Ten mój doktor to dziwny jest. Dziś idę na wizytę do innego lekarza - pierwszy raz bo Dziewczyny z forum doradziły mi, żebym zmieniła prowadzącego. Powiem szczerze dlaczego przyszłam i wyspiewam wszystkie żale. Zobaczymy co powie. Jak będzie ok i się zgodzi to się przeniosę.
 
reklama
Oj nie wiem czy nie szkoda gadać . Ten mój doktor to dziwny jest. Dziś idę na wizytę do innego lekarza - pierwszy raz bo Dziewczyny z forum doradziły mi, żebym zmieniła prowadzącego. Powiem szczerze dlaczego przyszłam i wyspiewam wszystkie żale. Zobaczymy co powie. Jak będzie ok i się zgodzi to się przeniosę.
Tak, kojarzę tego twojego doktorka. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie już profesjonalnie i uda ci się zmienić lekarza. Też możesz mu wspomnieć o braku cytologi, i całej reszcie braków :)
 
Do góry