reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Dziewczyny czy każda z Was dostała skierowanie na badanie rozyczki?mi nie zlecił albo może później to zrobi. Głupio mi zapytać żeby nie wyszło że podważam jego kompetencje[emoji16]
Ja dostalam caly komplet na pierwszej wizycie. Teraz mam skierowanie na kolejne badania moczu i krwi. Teraz chyba mniej wiecej co miesiac trzeba powtarzac morfologie i mocz [emoji4]
 
reklama
No to ja też płacę za badania i się zastanawiałam, czy też tak macie.

A ja mam pytanie o pH pochwy. Mialyscie badane? Jakie wyniki?

Tak, ja miałam przy posiewie. Nie pamiętam wyniku, tylko było w normie. Ale i tak mi zaleciła unikać słodyczy i jeść kwaśne rzeczy, bo trudno o prawidłowe pH w ciąży.
 
A ja mam pytanie o pH pochwy. Mialyscie badane? Jakie wyniki?

Min na ostatniej wizycie sprawdzał papierkiem lakmusowym i było ok

Ja też miałam cały pakiet zlecony na 1 wizycie. Dodatkowo co każda wizytę badanie mi czy a na co 2 TSH. Za 2szystki płacę bo chodzę prywatnie

Ja już po wizycie [emoji4] Na Usg wszystkie parametry wyszły w normie. Jestem bardzo szczęśliwa, dzidzia była bardzo aktywna, podskakiwała do góry i ruszała nóżkami i rączkami. Słodki widok [emoji173]️
Zobacz załącznik 878525

Gratuluję [emoji173]
 
Nie do końca bo za małe tsh oznacza nadczynność tarczycy i jest niebezpieczne zarówno dla dziecka jak i matki. Są widełki w których trzeba się mieścić
Dokładnie, ale ponoć niebezpieczne jest poniżej 0.3 więc niby mam ok, ale szok ze takie małe bo zawsze ok 1.5 miałam, a tu ciąża zwykle właśnie rośnie, a tu spadło. Wymazy z pochwy miałam robione też przed ciążą krótko podczas starań.
 
No wlasnie moje pH wyszlo 5 i polozna powiedziala ze to oznacza stan zapalny. Ale nie mam żadnych objawow.
A tsh jakie max moze byc? Mialam ok 2,4 i zastanawiam sie czy nie powtorzyc czy nie rosnie.
 
To i ja się witam po długiej przerwie. Bardzo źle się czułam przez ostatnie tygodnie, totalny brak siły i dużo stresu którego nie chciałam Wam przekazywać. Ale myśle ze już teraz postaram się byc aktywna i pomocna. Przyszły dzisiaj moje wyniki Nifty dziecko zdrowe bez wad genetycznych i będzie dziewczynka :)
 
reklama
No wlasnie moje pH wyszlo 5 i polozna powiedziala ze to oznacza stan zapalny. Ale nie mam żadnych objawow.
A tsh jakie max moze byc? Mialam ok 2,4 i zastanawiam sie czy nie powtorzyc czy nie rosnie.
W ciąży dąży się by było poniżej 2 ale dopuszczalne jest do 2.5. Warto powtórzyć bo niestety lubi w czasie ciąży rosnąć
 
Do góry