reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

No więc.. Jest wszystko w porządku! Aaaa jestem najszcześliwa na świecie dziewczyny! Bibuś rośnie idealnie z OM i usg dzisiaj rownież wyszło 11+3. Ma 4.67cm [emoji7]
Termin dalej 19 styczeń. Widzieliśmy jak skacze, rusza rączkami, nożkami i ssie kciuk! Niesamowite! Serduszko puka 160/min [emoji7] Badania wszystkie ok. Szok bo TSH 0.66 [emoji50]
Prenatalne mamy 12.07 i 250zł. Test pappa zleca jak cos zobaczy nie tak w usg. Oczywiście schudłam troche ale nic nie mówił, wiec ok. Ciśnienie juz po wizycie bylo wiec bylo ok haha, przed to by skali brakło [emoji23]. Był ze mną maż i myślałam, że padnie z wrażenia jak zobaczył takiego bobaska na usg. To już nie "plama" tylko prawdziwy bobasek ! Zobacz załącznik 873204

A czemu od razu nie miałaś w tym badaniu usg prenatalnego?
 
reklama
No więc.. Jest wszystko w porządku! Aaaa jestem najszcześliwa na świecie dziewczyny! Bibuś rośnie idealnie z OM i usg dzisiaj rownież wyszło 11+3. Ma 4.67cm [emoji7]
Termin dalej 19 styczeń. Widzieliśmy jak skacze, rusza rączkami, nożkami i ssie kciuk! Niesamowite! Serduszko puka 160/min [emoji7] Badania wszystkie ok. Szok bo TSH 0.66 [emoji50]
Prenatalne mamy 12.07 i 250zł. Test pappa zleca jak cos zobaczy nie tak w usg. Oczywiście schudłam troche ale nic nie mówił, wiec ok. Ciśnienie juz po wizycie bylo wiec bylo ok haha, przed to by skali brakło [emoji23]. Był ze mną maż i myślałam, że padnie z wrażenia jak zobaczył takiego bobaska na usg. To już nie "plama" tylko prawdziwy bobasek ! Zobacz załącznik 873204
Cudny! [emoji173]
 
A to moja dzidzia ma 12 tyg i 6 dni lubi się kręcić i wiercić do tego stopniaze nie dało się jej przez długi czas zmierzyć nawet bicia serduszka nie dala posłuchać haha wszystko z nią w porządku ma już 8 cm a jej kość biodrowa 1 cm
 

Załączniki

  • 1530603746401-109749097.jpg
    1530603746401-109749097.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 86
A czemu od razu nie miałaś w tym badaniu usg prenatalnego?
Nie wiem, nie spotkałam sie wczesniej z tym żeby prenatalne były na wizycie z nfz. U nas jest zwykłe usg, a na prenatalne umawia sie osobno. Ale ja baaardzo chetnie mojemu lekarzowi dam zarobić te 250zl i wiem, że dokładnie mi wszystko pomierzy i jeszcze z uśmiechem, żartami itp. bo jest na prawde super lekarzem i jak słysze na nfz jacy są lekarze, a mój na nfz i wszystko zbadał szyjke itp, wytłumaczył, odpowiedział na pytania itp.
 
Nie wiem, nie spotkałam sie wczesniej z tym żeby prenatalne były na wizycie z nfz. U nas jest zwykłe usg, a na prenatalne umawia sie osobno. Ale ja baaardzo chetnie mojemu lekarzowi dam zarobić te 250zl i wiem, że dokładnie mi wszystko pomierzy i jeszcze z uśmiechem, żartami itp. bo jest na prawde super lekarzem i jak słysze na nfz jacy są lekarze, a mój na nfz i wszystko zbadał szyjke itp, wytłumaczył, odpowiedział na pytania itp.

Ja też mam super lekarza na nfz, ale robi normalnie to usg z pomiarami na wizycie i za nic nie płacę... Trochę to dziwne że każe Ci po to przyjść prywatnie, bo to jest obowiązkowe badanie w ciąży i każdy musi mieć zrobione. Chyba że chodzi o jakiś lepszy sprzęt czy coś...
 
A no i mam jeszcze jedno opakowanie Duphastonu zjeść. Na wszelki wypadek. Kwas zostawił ten 5mg też na wszelko wypadek do 14tyg go brać poki układ nerwowy sie nie wykształci, a pozniej mowi kupic sobie Prefna Plus i łykać. I współżycie odwieszone tylko mówi bez szaleństw [emoji23]
 
Ja też mam super lekarza na nfz, ale robi normalnie to usg z pomiarami na wizycie i za nic nie płacę... Trochę to dziwne że każe Ci po to przyjść prywatnie, bo to jest obowiązkowe badanie w ciąży i każdy musi mieć zrobione. Chyba że chodzi o jakiś lepszy sprzęt czy coś...
No właśnie pytałam znajomych, siostre, bratowa i kazdy placil za prenatalne. Nie wiem serio jakos wole isc tam do niego gdzie ma super sprzet i wiecej czasu, a tu w poradni to wiadomo kolejka jak cholera za mna, nie ma drugiego monitora, maz stoi nademna. 250zl to nie majatek i jakos mi nie szkoda zupełnie ze nie mialam na nfz. A nawet lepiej bo bedzie bobas wiekszy za poltora tygodnia i go znowu zobacze [emoji173]
 
Ostatnia edycja:
A to moja dzidzia ma 12 tyg i 6 dni lubi się kręcić i wiercić do tego stopniaze nie dało się jej przez długi czas zmierzyć nawet bicia serduszka nie dala posłuchać haha wszystko z nią w porządku ma już 8 cm a jej kość biodrowa 1 cm
8cm o jejku to już w ogole kawał dzidzi! Gratulacje! [emoji7]
 
reklama
Do góry