reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Wgl dziewczyny, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam lekarza. Te połówkowe to to samo co prenatalne ?
Tzn ogolnie to tak to są badania prenatalne, masz I, II i III trymestru. Pierwsze badania wady genetyczne, a połówkowe wady wrodzone, serduszko, czy nie ma rozszczepów, czy prawidłowo rozwija sie dzidziuś itp.
 
reklama
Tzn ogolnie to tak to są badania prenatalne, masz I, II i III trymestru. Pierwsze badania wady genetyczne, a połówkowe wady wrodzone, serduszko, czy nie ma rozszczepów, czy prawidłowo rozwija sie dzidziuś itp.
Czyli bardziej dokładne niz prenatalne ? A ilr u Was takie badania kosztuja? Moj lekarz mowil ze okolo 200-250zl.
 
Czyli bardziej dokładne niz prenatalne ? A ilr u Was takie badania kosztuja? Moj lekarz mowil ze okolo 200-250zl.
Nie [emoji16] wszystkie sa prenatalne. W ciazy masz trzy badania prenatalne, w I Trymestrze tzn genetyczne, w II teraz tzn połówkowe no i w III jakiestam.
Nie sa bardziej czy mnie dokładne, po prostu maja na celu zbadać troche co innego.
 
Nie [emoji16] wszystkie sa prenatalne. W ciazy masz trzy badania prenatalne, w I Trymestrze tzn genetyczne, w II teraz tzn połówkowe no i w III jakiestam.
Nie sa bardziej czy mnie dokładne, po prostu maja na celu zbadać troche co innego.
Dobra skumalam juz [emoji16][emoji23] ten upal zle wplywa na moj mozg [emoji23]
 
reklama
Do góry