reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Zazwyczaj u lekarza mam wysokie ciśnienie, tak już mam. W domu mam aparat i jest ok.
W domu nie mierze ciśnienia bo nie mam takiego sprzętu [emoji6]Ale jak chodziłam na samym początku do lekarza to też miałam zawsze wysokie ciśnienie ,teraz w piątek przed sama wizyta byłam tak poddenerwoawna że aż mi ręce latały i o dziwo wyszło mi w normie aż lekarz się zdziwił
 
reklama
Jeszcze ja sie dawno brzuszkiem nie chwalilam[emoji846]
Dzis 16t4d[emoji846]
IMG_20180807_160403.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180807_160403.jpg
    IMG_20180807_160403.jpg
    41,9 KB · Wyświetleń: 269
Ja juz dawno po wizycie tylko nie mialam kiedy napisac. U nas wszystko dobrze. Malenstwo rośnie i to by bylo na tyle. Więcej dowiem sie na polowkowych, ktore jeszcze nie wiem kiedy bede miala. Pewnie na następnej wizycie sie dowiem.
Od ktorego dokladnie tygodnia robi sie to usg?
Super że wszystko wporzadku [emoji5]
Mi lekarz też nie mówił o połówkowych a ja się nie pytałam z tego wrażenia zapomniałam ,mam wyznaczona wizytę na 31.08 i wtedy wypada mi 19tc chyba by mi powiedział że to połówkowe,teraz sama niewiem [emoji849]
 
Ja juz dawno po wizycie tylko nie mialam kiedy napisac. U nas wszystko dobrze. Malenstwo rośnie i to by bylo na tyle. Więcej dowiem sie na polowkowych, ktore jeszcze nie wiem kiedy bede miala. Pewnie na następnej wizycie sie dowiem.
Od ktorego dokladnie tygodnia robi sie to usg?
To super, że jest ok [emoji4]
Połówkowe miedzy 18-22 ale zaleca się tak po 20 tym robić, wtedy dzidziol jest wiekszy i łatwiej go dokładnie zbadać [emoji4] mi wypadnie gdzieś ok 21tyg
 
reklama
Do góry