reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Szczęśliwe Mamusie Styczniowe [emoji4]

[emoji110][emoji110][emoji110]za wizyty:

19.07 :
@Linoone wizyta,
@perell wizyta,
@Asiula86 prenatalne
@Kicia_83 wizyta
@Moni2791 wizyta

20.07 - @alla31 wizyta
23.07- @paulenka91 wizyta, @violetta.sc prenatalne, @bojąca wizyta, @Asia92 wizyta, @eulalia83wizyta
24.07 - @Gosia892 wizyta , @Dariana wizyta
25.07 - @Dariana diabetolog,
26.07 - [USER=179169]@Misza95
wizyta,
27.07 - @Anga79 wizyta
30.07 - @Monika 11118 wizyta, @Stelka38 wizyta
31.07 - @marzenka1810 wizyta, @Lilli1234 wizyta @Kokoszka356 wizyta, @martag86 połówkowe
01.08 - @reqiem wizyta
02.08 - @Tasza wizyta
03.08 - @kropka4x4 wizyta, @Camilla29love wizyta
06.08 - @martag86 wizyta
07.08 @justys0702 wizyta
08.08 - @olakaczmarek7 wizyta, @Justyna16235
09.08 - @Asiula86 wizyta
16.08 - @olakaczmarek7 połówkowe, @Anga79 połówkowe
21.08 - @eulalia83 połówkowe
27.08 - @Zuzanka1402 połówkowe
30.08 - @Asiula86 połówkowe, @perell wizyta
31.08 - @Lilli1234 wizyta,
25.09 - @kropka4x4 połówkowe

Piszcie swoje wizyty to dopisze do kalendarza [emoji4]

Link do: Styczniówki 2019r.

Link do naszej tabelki, dopisujcie sie , a jak ktos ma problem to dajcie dane, to dopisze.

Już chyba poniec prenatalnych I trymestru. Ma ktoś jeszcze? Teraz już czekamy na połówkowe wow ale leci co [emoji4] Powodzenia dzisiaj na wizytach dziewczynki i zyczę słoneczka bo u mnie ponuro jak na jesień[emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji173]
[/USER]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szczęśliwe Mamusie Styczniowe [emoji4]

[emoji110][emoji110][emoji110]za wizyty:

19.07 :
@Linoone wizyta,
@perell wizyta,
@Asiula86 wizyta,
@Kicia_83 wizyta

20.07 - @alla31 wizyta
23.07- @paulenka91 wizyta, @violetta.sc prenatalne, @bojąca wizyta, @Asia92 wizyta, @eulalia83wizyta
24.07 - @Gosia892 wizyta , @Dariana wizyta
25.07 - @Dariana diabetolog, @Anga79 wizyta
26.07 - @Misza95 wizyta, @Moni2791 wizyta
30.07 - @Monika 11118 wizyta, @Stelka38 wizyta
31.07 - @marzenka1810 wizyta, @Lilli1234 wizyta @Kokoszka356 wizyta, @martag86 połówkowe
01.08 - @reqiem wizyta
02.08 - @Tasza wizyta
03.08 - @kropka4x4 wizyta, @Camilla29love wizyta
06.08 - @martag86 wizyta
08.08 - @olakaczmarek7 wizyta
09.08 - @Asiula86 wizyta
16.08 - @olakaczmarek7 połówkowe
21.08 - @eulalia83 połówkowe
27.08 - @Zuzanka1402 połówkowe
30.08 - @Asiula86 połówkowe
31.08 - @Lilli1234 wizyta,
25.09 - @kropka4x4 połówkowe

Piszcie swoje wizyty to dopisze do kalendarza [emoji4]

Link do: Styczniówki 2019r.

Link do naszej tabelki, dopisujcie sie , a jak ktos ma problem to dajcie dane, to dopisze.

Już chyba poniec prenatalnych I trymestru. Ma ktoś jeszcze? Teraz już czekamy na połówkowe wow ale leci co [emoji4] Powodzenia dzisiaj na wizytach dziewczynki i zyczę słoneczka bo u mnie ponuro jak na jesień[emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji173]
Jeszcze 23.07 Violetta ma prenatalne z tego co widzę i chyba koniec [emoji6]
U mnie też leje cały czas, brzydko, ponuro, gdzie to lato się schowalo???

Kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji110] [emoji110] [emoji6]
 
Nie jestem pewna, ale wczoraj wieczorem jak się położyłam to wydawało mi się jakby ktoś od środka piórkiem mnie pogilgał i dzisiaj rano również było podobnie. Już nie pamiętam jak to było przy Mai. Co o tym sądzicie bo już nie wiem czy to możliwe jestem w 15t4d czy już sobie wkręciłam?[emoji846]
Ja dziś 15+5 i wczoraj wieczorem poczułam gilgotanie takie delikatne i dzisiaj rano tak samo. Przy pierwszym dziecku było coś podobnego ale zdecydowanie później.
 
O fakt [emoji4] co do bólu krzyży to nie wiem w sumie co mnie boli, ale jak długo siedze w aucie czy w pracy to tak środek pleców mi pęka. To krzyże? [emoji14]
@eulalia83 ja Ci wierze, że to dzidzia, one się tak tam wiercą jak widze na usg że się dziwie, że jeszcze nic nie czuje [emoji3] też tak macie, że czasami jak się położycie to kładzicie sobie rękę na brzuchu i wpatrujecie się zawzięcie? A nóż coś tam drgnie? Wiem, że to za wcześnie, ale już nie mogę sie doczekać. Haha ale niestety ja jeszcze nie zaczarowałam [emoji16]
U nas leje non stop, mój biedny pies nie chce nawet nosa za drzwi wyłonić, trzeba go wypychać [emoji14]
Dziewczyny pracuje ktoś jeszcze z Was ?
 
Szczęśliwe Mamusie Styczniowe [emoji4]

[emoji110][emoji110][emoji110]za wizyty:

19.07 :
@Linoone wizyta,
@perell wizyta,
@Asiula86 wizyta,
@Kicia_83 wizyta

20.07 - @alla31 wizyta
23.07- @paulenka91 wizyta, @violetta.sc prenatalne, @bojąca wizyta, @Asia92 wizyta, @eulalia83wizyta
24.07 - @Gosia892 wizyta , @Dariana wizyta
25.07 - @Dariana diabetolog, @Anga79 wizyta
26.07 - @Misza95 wizyta, @Moni2791 wizyta
30.07 - @Monika 11118 wizyta, @Stelka38 wizyta
31.07 - @marzenka1810 wizyta, @Lilli1234 wizyta @Kokoszka356 wizyta, @martag86 połówkowe
01.08 - @reqiem wizyta
02.08 - @Tasza wizyta
03.08 - @kropka4x4 wizyta, @Camilla29love wizyta
06.08 - @martag86 wizyta
08.08 - @olakaczmarek7 wizyta
09.08 - @Asiula86 wizyta
16.08 - @olakaczmarek7 połówkowe
21.08 - @eulalia83 połówkowe
27.08 - @Zuzanka1402 połówkowe
30.08 - @Asiula86 połówkowe
31.08 - @Lilli1234 wizyta,
25.09 - @kropka4x4 połówkowe

Piszcie swoje wizyty to dopisze do kalendarza [emoji4]

Link do: Styczniówki 2019r.

Link do naszej tabelki, dopisujcie sie , a jak ktos ma problem to dajcie dane, to dopisze.

Już chyba poniec prenatalnych I trymestru. Ma ktoś jeszcze? Teraz już czekamy na połówkowe wow ale leci co [emoji4] Powodzenia dzisiaj na wizytach dziewczynki i zyczę słoneczka bo u mnie ponuro jak na jesień[emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji173]
Połówkowe 16.08, zmień proszę wizytę z 25 na 27.07.
Dziękuję
 
A ja od 4 godziny nie śpię [emoji20] w brzuchu mi się przelewa cały czas i jeszcze ten deszcz za oknem mnie rozbudzil eh... Co do boli krzyża to też mam ale nie dziwi mnie to bo z rok temu wyszło że mam jakieś tam zwężenie kręgów i ucisk na rdzeń więc w ciąży na pewno mi się objawy nasilają.

Z nudów weszłam sobie na forum mam lipcowych. Dziewczyny... Jakie one już mają śliczne dzidziole przy sobie [emoji7] my zanim się obejrzymy też będziemy już tulić [emoji1] ale ten czas szybko leci... Dopiero test robiłam a tu 15 tydzień już...

Jeszcze jedno takie poranne przemyślenie mam... Wytlumaczcie mi proszę co jest nie tak z wózkami 3w1? Każdy mi mówi nie kupuj takiego, kup używaną gondole bo ona na krótko to szkoda kasy a potem porządna spacerówke. No tak. Ale ponieważ to pierwsze moje dziecko i mam nadzieję na jeszcze jedno bo uważam że dobrze mieć rodzenstwo (no chyba że traume po porodzie będę mieć [emoji23]) to przecież ta gondola i ten fotelik mi jeszcze zostaną prawda na drugie prawda? Więc nie wiem jak się do tego odnieść... Z jednej strony bym wolała kupić już pakiet i mieć z głowy niż osobno wszystko wybierać, ale jeśli jest coś nie tak z tymi 3w1 to proszę powiedzcie co???
 
A ja od 4 godziny nie śpię [emoji20] w brzuchu mi się przelewa cały czas i jeszcze ten deszcz za oknem mnie rozbudzil eh... Co do boli krzyża to też mam ale nie dziwi mnie to bo z rok temu wyszło że mam jakieś tam zwężenie kręgów i ucisk na rdzeń więc w ciąży na pewno mi się objawy nasilają.

Z nudów weszłam sobie na forum mam lipcowych. Dziewczyny... Jakie one już mają śliczne dzidziole przy sobie [emoji7] my zanim się obejrzymy też będziemy już tulić [emoji1] ale ten czas szybko leci... Dopiero test robiłam a tu 15 tydzień już...

Jeszcze jedno takie poranne przemyślenie mam... Wytlumaczcie mi proszę co jest nie tak z wózkami 3w1? Każdy mi mówi nie kupuj takiego, kup używaną gondole bo ona na krótko to szkoda kasy a potem porządna spacerówke. No tak. Ale ponieważ to pierwsze moje dziecko i mam nadzieję na jeszcze jedno bo uważam że dobrze mieć rodzenstwo (no chyba że traume po porodzie będę mieć [emoji23]) to przecież ta gondola i ten fotelik mi jeszcze zostaną prawda na drugie prawda? Więc nie wiem jak się do tego odnieść... Z jednej strony bym wolała kupić już pakiet i mieć z głowy niż osobno wszystko wybierać, ale jeśli jest coś nie tak z tymi 3w1 to proszę powiedzcie co???
Nie potwierdzę niezadowolenia, ja kupiłam przy starszym i wykorzystałam też przy młodszym. Wiele osób mówi że są za duże, za ciężkie itd ale ja uważam że są wygodniejsze dla dziecka i mają lepszą amortyzację . Jeśli nie masz gdzie trzymać i masz male auto to jest jakiś argument ale ja miałam gdzie przechować, nie musiałam wnosić po schodach i teraz też kupię zestaw. Jeśli myślisz i kolejnym dziecku to tym bardziej polecam.
 
A ja od 4 godziny nie śpię [emoji20] w brzuchu mi się przelewa cały czas i jeszcze ten deszcz za oknem mnie rozbudzil eh... Co do boli krzyża to też mam ale nie dziwi mnie to bo z rok temu wyszło że mam jakieś tam zwężenie kręgów i ucisk na rdzeń więc w ciąży na pewno mi się objawy nasilają.

Z nudów weszłam sobie na forum mam lipcowych. Dziewczyny... Jakie one już mają śliczne dzidziole przy sobie [emoji7] my zanim się obejrzymy też będziemy już tulić [emoji1] ale ten czas szybko leci... Dopiero test robiłam a tu 15 tydzień już...

Jeszcze jedno takie poranne przemyślenie mam... Wytlumaczcie mi proszę co jest nie tak z wózkami 3w1? Każdy mi mówi nie kupuj takiego, kup używaną gondole bo ona na krótko to szkoda kasy a potem porządna spacerówke. No tak. Ale ponieważ to pierwsze moje dziecko i mam nadzieję na jeszcze jedno bo uważam że dobrze mieć rodzenstwo (no chyba że traume po porodzie będę mieć [emoji23]) to przecież ta gondola i ten fotelik mi jeszcze zostaną prawda na drugie prawda? Więc nie wiem jak się do tego odnieść... Z jednej strony bym wolała kupić już pakiet i mieć z głowy niż osobno wszystko wybierać, ale jeśli jest coś nie tak z tymi 3w1 to proszę powiedzcie co???
No właśnie podbijam pytanie bo ja też słysze opinie żeby nie kupować 3w1, a też planuje jeszcze dzieci. Przykładowo mój brat kupił lata temu taki zestaw i trójke dzieci w nim przewoził, więc chyba jak sie trafi porządny to warto. A dużo ludzi mówi, że spacerówka bardziej sie przyda, a ja znowu znam mase dzieci, które prawie nie używały spacerówki bo na nóżkach wolały, a gondole mamy używały do usypiana np w kuchni coś robiąc albo na ogródku.
 
A ja od 4 godziny nie śpię [emoji20] w brzuchu mi się przelewa cały czas i jeszcze ten deszcz za oknem mnie rozbudzil eh... Co do boli krzyża to też mam ale nie dziwi mnie to bo z rok temu wyszło że mam jakieś tam zwężenie kręgów i ucisk na rdzeń więc w ciąży na pewno mi się objawy nasilają.

Z nudów weszłam sobie na forum mam lipcowych. Dziewczyny... Jakie one już mają śliczne dzidziole przy sobie [emoji7] my zanim się obejrzymy też będziemy już tulić [emoji1] ale ten czas szybko leci... Dopiero test robiłam a tu 15 tydzień już...

Jeszcze jedno takie poranne przemyślenie mam... Wytlumaczcie mi proszę co jest nie tak z wózkami 3w1? Każdy mi mówi nie kupuj takiego, kup używaną gondole bo ona na krótko to szkoda kasy a potem porządna spacerówke. No tak. Ale ponieważ to pierwsze moje dziecko i mam nadzieję na jeszcze jedno bo uważam że dobrze mieć rodzenstwo (no chyba że traume po porodzie będę mieć [emoji23]) to przecież ta gondola i ten fotelik mi jeszcze zostaną prawda na drugie prawda? Więc nie wiem jak się do tego odnieść... Z jednej strony bym wolała kupić już pakiet i mieć z głowy niż osobno wszystko wybierać, ale jeśli jest coś nie tak z tymi 3w1 to proszę powiedzcie co???
Zdania na temat wózków 3w1 są podzielone. Ja osobiście jestem za nimi. To nie prawda że wózek z zestawu będzie miał gorsza spacerówkę. Wielu producentów robi teraz spacerówki z opcją dokupienia gondoli jak np. cybex, x-lander..
Ja w ogóle nie rozumiem jak ktoś mówi porządniejsza spacerówkę, czyli jaka?!
Ja miałam spacerówkę z zestawu i była świetna (Benetto). Teraz też planuje zakupić zestaw i do tego dokupić mniejsza lżejsza spacerówkę do auta, na zakupy itd.

Fotelik odradzam brać z zestawu jakieś nieznanej firmy. Najlepiej się trochę zainteresować i kupić taki który spełnia normy bezpieczeństwa, potem przy pomocy adapterów także będzie można wpiąć go w stelaż :-)
 
reklama
Nie potwierdzę niezadowolenia, ja kupiłam przy starszym i wykorzystałam też przy młodszym. Wiele osób mówi że są za duże, za ciężkie itd ale ja uważam że są wygodniejsze dla dziecka i mają lepszą amortyzację . Jeśli nie masz gdzie trzymać i masz male auto to jest jakiś argument ale ja miałam gdzie przechować, nie musiałam wnosić po schodach i teraz też kupię zestaw. Jeśli myślisz i kolejnym dziecku to tym bardziej polecam.
Mieszkam w bloku na pierwszym piętrze więc muszę go wnieść ale autko mam w kombi więc spoko. Co do wagi to wydaje mi się że te nowe wózki są już trochę lżejsze niż te parę lat temu, a może mi się tylko wydaje? W każdym razie dziękuję Ci bardzo za opinie [emoji9] [emoji4]
 
Do góry