reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Beta 560,8 ale za to kropka różowa blada bardzo na papierze z tym, że tylko jedna i wcześniej byłam na zakupach dosyć długo brzuch nie boli czy w końcu mogę odetchnąć??
Beta super[emoji2] myślę że póki nic się nie dzieje i nie krwawisz to jest dobrze. A mogłaś się nadwyrezyc. Dziewczyny czy wy też tak macie że musicie uważać co jecie?ja kiedyś zjadłam spaghetti masakra jak źle czułam się dziś parówki z majonezem czuje jak wszystko mi stoi.
 
reklama
A ta plamka powinnam się martwić jeśli brzuch już nie boli? Może się nadwyrezylam po prostu.. I teraz już nic nie ma
Tu nie umiem się wypowiedzieć,nigdy w żadnej ciąży nie plamilam, myślę że to jest do obserwacji ,a może jakiś krwiaczek ci się po prostu zrobił ? Musisz obserwować w razie silnych boli brzucha lub plamienia , oczywiście IP
 
Beta super[emoji2] myślę że póki nic się nie dzieje i nie krwawisz to jest dobrze. A mogłaś się nadwyrezyc. Dziewczyny czy wy też tak macie że musicie uważać co jecie?ja kiedyś zjadłam spaghetti masakra jak źle czułam się dziś parówki z majonezem czuje jak wszystko mi stoi.
Ja w ogóle nie bardzo na cokolwiek mam ochotę i w ogóle zauważylam że wiele rzeczy jest dla mnie bez smaku.
 
Powiem wam, że trochę się uspokoiłam, bo brzuch już mnie praktycznie nie boli teraz tylko oby te plamki się już nie pojawiły i mam nadzieję, że w końcu będzie bez stresu chociaż do wizyty ..
 
Powiem wam dziewczyny ze czuje się okropnie jestem bez sił i ciągle zła. Aż mi się płakać chce. Do tego mi ciężko na żołądku i brzuchu. W poniedziałek wracam do pracy aż się boje ze nie podołam tam siedzieć
 
Hej, mnie praktycznie cały czas męczą mdłości, tylko takie delikatne. Brzuch mam napiety, nie jem dużo a czuję się jakbym miała pęknąć. Masakra normalnie. To dopiero początek, a ja niedługo zacznę ciążowe ciuchy nosić:-D

Monia2791, jak mam bóle brzucha to od razu biorę nospę. Bierzesz duphaston?
 
reklama
Witajcie
Nie pisałam od wczoraj ponieważ byliśmy ze znajomymi wczoraj na dancingu. Trochę się obawiałam, jak to będzie ale wytrzymałam w szpilkach 10cm.do godz 2.30[emoji16] Dzisiaj rodzinny grill. Jutro do pracy 8-18 - uczę w szkole zaocznej'więc leżę już w łóżeczku i próbuję zasnąć. Próbuję bo moje dziecko właśnie się przykolegowało - Majcia usnęła i wierci się, roskopuje coś strasznego i jeszcze zaczęła pochrapywać. Po prostu żyć nie umierać hiii!
[emoji16][emoji106][emoji10][emoji33]
 
Do góry