reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Witam wszystkie ciężarne :) Podczytuje Was tu od dłuższego czasu aż w końcu postanowiłam dołączyć do grona styczniowych mam. To mój pierwszy post na jakimkolwiek forum.
Jestem Magda, lat 24, termin porodu na 9 stycznia, pierwsza ciąża.
Chętnie również dołącze do wątku zamkniętego.
Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny któreś chętne na zamknięty wątek jeszcze?tam bardzo dużo skrobiemy a tu w sumie cisza. Podejrzewam że to może być ostatni nabór bo coraz mniej osób nowych[emoji6]
Czekamy na zgłoszenia jutro do końca dnia[emoji6]i potem @reqiem wyśle listę.
Ok to może ja poproszę, ale tego wątku nie będę już często śledzić (nie nadrobię wszystkiego, bo jestem tez na lutym). I jeszcze mi ta apka dubluje powiadomienia.:/
 
Hej dziewczyny któreś chętne na zamknięty wątek jeszcze?tam bardzo dużo skrobiemy a tu w sumie cisza. Podejrzewam że to może być ostatni nabór bo coraz mniej osób nowych[emoji6]
Czekamy na zgłoszenia jutro do końca dnia[emoji6]i potem @reqiem wyśle listę.
Ja jestem chętna na zamknięty bo mam pewną sprawę i nie mogę pisać na otwartym [emoji6] wiec jak będzie możliwość to ja chętnie [emoji4]
 
reklama
My też dziś pierwszy dzień w żłobku i jestem przerażona. Syn bawił się super, ale on jeszcze sam nie bardzo chce jeść. Nie pije z kubeczka zwykłego ani nie robi do nocnika. Boje się co to będzie [emoji12]
Spokojnie, w zlobku Panie karmia i zmieniaja pieluchy. Od dziecka zlobkowego nie wymaga sie samodzielnosci :-)
 
Do góry