reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Zmartwilam sie droche, bede miala niezly dylemat gdzie jechac i ktory szpital wybrac. Tym bardziej, ze jeszcze bede musiala zostawic synka u tesciow, wiec troche jezdzenia bedzie. Nie wiedzialam, ze az taki problem jest z miejscami. Synka rodzilam w rodzinnych stronach i mialam szczescie, ze bylam jedyna rodzaca tej nocy ;) Dzien wczesniej ponoc mieli apogeum. W Wolominie az takiego nawalu chyba nie ma zazwyczaj, wiec moze jednak tam. Jeszcze troche czasu zostalo a ja juz dumam. Ja mieszkam pod Warszawa, w strone Wolomina. Fajnie, ze tak duzo nas z tej okolicy :) Moze spotkamy sie na porodowce [emoji6][emoji6]
Spokojnie, zawsze gdzieś tam trafimy. Ja chciałam Żelazną, bo tam nie nacinają z automatu... podobno. Najwyżej sobie pojeżdżę w stresie po Warszawie... i okolicy, a co tam. Finał musi być niezapomniany i polska służba zdrowia to pewnie zagwarantuje. :)
 
O możliwe :) Wizyty masz na Krasińskiego czy w innym gabinecie? :)
Wiesz już już jaka płeć??
Na Krasińskiego :) płci jeszcze nie znam, bobas nie współpracował dotychczas
Dziewczynki na gardło tantum Verde w spreju z tego co pamiętam mozna/?
Można.
Ja chętnie się spotkam na pogaduchy i wymianę doświadczeń. :) Tylko może już po tych upałach, bo średnio je znoszę.
Jasne, też myślę, że najlepiej dopiero po wakacjach, wrzesień październik może :)

Sent from my SM-G903F using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Tez myślę nad żelazną [emoji6]koleżanka w kwietniu rodziła i mówi że zadowolona... W grę wchodzi jeszcze Wołomin bo tam moja gin pracuje, i o Madalińskiego jeszcze słyszałam że spoko [emoji5]
No to myślimy o tym samym ..a Madalińskiego podobno super ,moja przyjaciółka rodziła 2 tygodnie temu już 3 raz tam .
 
Do góry