reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gwiazdka-potrawy,prezenty ... rok po roku ;-)

reklama
a my male turne po rodzine zaczynajac na rodzicach moich i męża a kończąc na brababciach naszej Julenki.... bo nikt nie odpusci sobie nie zobaczenia Malej w wigilie :( heh chyba zaczniemy juz o 14 zeby wszedzie zdarzyc.....a potem zamykamy sie na 2 dni i jestesmy juz tylko dla siebie :)
 
u nas święta u mojej siiostry, u nas byłoby wygodniej, ale gooopio wyganiac gości po 18 żeby małą wykąpać i uspić- bo przy gościach nie da rady. tak czy siak u nas wigilia bedzie w tym roku krótka, aż się zastanawiam jak to zorganizowac żeby choć poczuć ten dzień.
po pierwsze prezenty wybieram sie jeszcze w tym misiącu, żeby nie latac jak wariatka na ostatni moment jak to było w roku ubiegłym. a pomysłów nie ma żadnych. więc tu pytanie do mam 6letnich księżniczek: za czym one teraz szaleją?

aha: nie wiem jeszcze co zrobic z teściowa, bo zawsze była zapraszana przez moja rodzine, ale w tym roku nie chcę.
 
Ostatnia edycja:
bra nie chcesz to nie zapraszaj :-p

ja 6 latki nie mam , ale mam w rodzinie bratanicę w wieku 5 lat i ona uwielbia chomiczki zhu zhu .. kupuje jej non stop na wsyztskie okazje różne części :tak: i zawsze jej wysyłam.. każdy nowy dodatek do kolekcji ją cieszy

u nas święta na wyspie.. ja mój , dzieci
i chyba przyjdą znajomi bardzo dobbry kolega D z żoną (moją dobrą kumpelą) i dzieckiem bo w tym roku też tu zimują.. a wiadomo że jak sa dzieci to fajnie jak razem będą się cieszyć z choinki mikołaja i prezentów :-)
mikołaja postaram się wynająć - poproszę kumpla aby nim został :-p i będzie myślę wesoło :-)
 
Że niby rekalmie zrobie..heh Nie,no bylam ostatnio w realu i bardzo duzo zabawek z fishera poprzecenianych,ja sie zdecyduje napewno na psa uczniaczka,z tego co pamietam to 120 zl kosztuje:)_
 
Święta w tym roku spędzamy z moją rodziną, tradycyjnie u Babci. Nastepny dzień obiad u cioci, a 26 grudnia chrzciny kuzyna Jasia i impreza w knajpie, pozniej jedziemy do P na dwa dni i na sylwestra do domku wracamy:-)
 
U nas święta tradycyjnie w naszym domku. Znowu bedzie szykowania,latania...ehh..Nie lubię tego tylko z jednego względu-według mnie osoby przyjeżdżające na święta powinny też coś zrobić,a nie na gotowe. No ale mojej teściowej się nie przetłumaczy..:no:
Ja mam imieniny w wigilię i dlatego dodatkowo lubię święta.I kocham choinkę:-)oraz kolędy:-)
 
My w planie też organizujemy Wigilię. Ale my wygodnie, bo jedzenie robi teściowa z moją szwagierką i przywożą do nas. My dajemy warunki lokalowe. I dekoracje :D Może pozwolą mi ugotować coś nawet :) I ciacha jakieś upiekę.

Nie wiem jeszcze jak z obiadem w pierwsze święto bo zawsze jest tam gdzie wigilia. Zobaczymy. Najpierw się musimy przeprowadzić a coś nam nie idzie.


Sylwestra też my robimy ale dla przyjaciół. Będzie się działo!!! :) Jeszcze chcę, żeby było z noclegiem. Poupychamy na piętrze materace itd i będzie mega wesoło :D I oczywiście KAŻDY robi coś do jedzenia zgodnie z przydziałem. I przynosi swoją flaszkę i swoją zapojkę, nic na sępa.
 
reklama
persefona dla mnie to dziwny zwyczaj, że ty sama wszystko robisz... u nas jest spotkanie przed świętami, każdy dostaje 3 potrawy do przygotowania i problem z głowy. nawet każdemu jest miło, że ma swoj udział. a ty będziesz miała tyle roboty... :(
 
Do góry