reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

reklama
Sandra- zjeżdżalnie super:tak:

a my mamy nową zabawe
kupiłam kolorową krede i moje dziecko wyżywa sie na asfalcie w parku:-p
ile radosci przy tym bo nie ma żadnego "nie wolno":-D
no i karmienie łabedzi codzienne, nawet to że ja jeden złapal za palec jej nie zniecheciło:baffled:7r
 
sandra fajna ta zjeżdżalnia (nasza też snoby, tylko ta ciut większa), wyobrażam sobie Monikę na niej:-D no a Sara to dopiero musi mieć radochę, nasza zjeżdżalnia jeszcze stoi w pokoju, chcę żeby najpierw chłop nad piaskownicą i porządnym drągiem do huśtawki popracował, obiecał że po egzaminie się zabierze....
 
Pszczola tez dzisiaj dostala identyczna zjezdzalnie od "tesciow". Faktycznie jest troche krotka, ale Pszczola miala radoche zjezdzajac, choc w pierwszej chwili powiedziala "nie podoba Mai źjezialnia", bo ogolnie jest przyzwyczajona do duzych na placu zabaw:tak:
 
a ja wstyd się przyznać, nawet nie wiem czy Alka potrafi na dużej zjechać, w domu na tej co mamy to szaleje, do południa chodzi z teściową do ogródka i na plac zabaw, a po południu to już tylko w ogródku jesteśmy, chyba zapytam teściowej:-p
najlepsza jest w piaskownicy, pousadza wszystkich dookoła i każe babki robić:laugh2:
 
U nas dalej kroluje zjezdzalnia, do tego doszla piaskownica (ale ma malo piasku i grymasi :-p) i podlewanie krzewu agrestu :-p- to jezeli chodzi o zabawy w ogrodku, a w domu nie ma jakiejs ulubionej zabawy - czasami porysuje czy to na kartce czy na znikopisie, pooglada bajki (teraz "Bracia Koala" :-)), pobawi sie lalkami itd. ale dalej szybko sie nudzi.
Najbardziej cieszy ja "rozbieranie" zabawek na czesci :-p Wczoraj rozlozyla praktycznie calkowicie jezdzik :-p Kolka, kierownica, siedzisko - wszystko bylo osobno :-p
 
U nas dalej kroluje zjezdzalnia, do tego doszla piaskownica (ale ma malo piasku i grymasi :-p) i podlewanie krzewu agrestu :-p- to jezeli chodzi o zabawy w ogrodku, a w domu nie ma jakiejs ulubionej zabawy - czasami porysuje czy to na kartce czy na znikopisie, pooglada bajki (teraz "Bracia Koala" :-)), pobawi sie lalkami itd. ale dalej szybko sie nudzi.
Najbardziej cieszy ja "rozbieranie" zabawek na czesci :-p Wczoraj rozlozyla praktycznie calkowicie jezdzik :-p Kolka, kierownica, siedzisko - wszystko bylo osobno :-p
u nas prawie to samo, z tą różnicą że Alka inne bajki ogląda (Kubuś Puchatek number one:tak:) no i ona jednak dłużej w piaskownicy czy przy klockach posiedzi, umie się sama pobawić nawet przez dłuższą chwilę:-)
 
reklama
no tak my piaskownice to chyba pierwszy raz zobaczymy i pobawimy sie jak pojedzimy do PL na wakacje....tu ich poprostu ze wzgledow higienicznych nie ma w parkach
 
Do góry