reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

Sandra a może najpierw kup ta tańsza i sprawdź jak sie podoba Sarce, po co inwestowac jak póxniej może stac w kącie a taka jak my mamy mozna nawet na trzepaku zawiesić (u moich rodziców tak robie):tak:
a ja podkradłam zabawe Piotrusia Ollesiowego i włożyłam małej miski do huśtawki ale ma radoche a ja ciut spokoju:tak:

ja też juz mam dość płyty BL:-pwiec chyba posciagam cóś innego bo żyć sie nie da ( co to z tym chomikiem bo nie wiem o co biega:zawstydzona/y:)
 
reklama
Mada, mysle, ze w ogole zrobie tak, zeby to moja tata kupil Sarce na Zajaczka hustawke :-p wiec cena nie bedzie grala roli, a tatus bedzie zadwolony, ze ma juz pomysl na prezent ;-):-D

A z tym "chomikiem", o ktorym Dominique pisze to wejdz sobie na ten podany link i tam mozesz poscigac troszke rzeczy - muzyczke, filmiki itd. Taka jakby internetowa "biblioteczka" Dominique, z ktorej zasobow mozemy skorzystac :-);-)
 
wiecie co ja to gumisiow w polskiej wersji jezykowej szukam. I na emule sciagnelam jedna jak narazie ale to byl sam glos a nie bylo obrazu. Jakby ktoras wiedziala gdzie ejszcze moge je dostac to ja bardzo prosze o wiadomosc.
 
Wama, sprobuj poszukac na emulek.com.pl; osloskop.net, emulek.com - moze tam cos znajdziesz :tak:
Ja mam Gumisie na VHS z mojego dziecinstwa :-)
 
Wama, wejdz na emulek.com.pl i tam w wyszukiwarce wpisz "Gumisie" (jako tytul polski) i Ci znjadzie :-) Teraz sprawdzalam i sa (a nie moge linka wkleic - nie wiem czemu)
 
Sandra bardzo dziekuje wlasnie sie za nie zabieram. Jakos milo wspominam ta bajke i chcialabym zeby Pattez ja znal, I jeszcze jedna bajka tylko to na pozniejsze lata... pamietacie "bylo sobie zycie" ??
 
Wama, uwielbialam "Bylo sobie zycie" :tak::-) A zwlaszcza odcinek o rozwoju czlowieka - od poczecia do narodzin :tak::-)
A "Gumisie" do dzisiaj lubie :-D Jak leca w tv to ogladamy z Sara, tyle, ze ona nudzi sie nimi po 5 min. a mnie sie zdarzy zerkac na caly odcinek :-D
 
. pamietacie "bylo sobie zycie" ??

pamietamy! moja gazeta codzienna wlasnie wypuscila cala edycje "bylo sobie zycie"
i przez ten film, nienawidze, jak ktos w mojej obecnosci kicha, wtedy normalnie wstzrymuje oddech, bo pamietam wlasnie z tej bajki,ze wtedy wylatywaly z buzi i nosa wstretne zyjatka.....:baffled:;-)ot uraz z dziecinstwa;-)
 
Ja tez pamietam te wirusy z czerwonymi nochalami. :tak: U nas "Bylo sobie zycie" wychodzilo z gazeta juz jakis czas temu, ale nie udalo mi sie zebrac kompletu.
 
reklama
Do góry