reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam taka zwykła bułkę białą...
Ja tez nadal o niej marzę.... i gdyby nie te ryzyko cukrzycy ciazowej... to bym dawno zjadla...

A po tych wzmiankach o torcie... to musialam wykombinować cos na slodko... olalam obiad i jem wlasnie owsianke z orzechami, kakao, cynamonem, ksylitolem i do tego kaki [emoji7]
 
Na takie chcice na słodkie serio polecam Wam jablko z masłem orzechowym! Dietetyczka od mojej sis jej poleciła i to na prawdę działa!
 
Bede teraz w sobote w lab badala kilka innych rzeczy na wlasna reke to zbadam tez zelazalo, ale hemoglobina byla ok - a to chyba tez świadczy o zelazie?

Staram sie na chlodno podchodzić. Gdyby nie to to pewnie bym juz z 5 razy byla na IP a tak sobie leze i mysle co ma byc to bedzie... :) tylko wiecie jak cos boli to ciężko starac sie o tym nie myslec skoro ciagle sie cos odczuwa...
Wiem, ze Wam tu marudze. Przepraszam :*
Lepiej badać ferrytyne
 
reklama
Do góry