reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Dzisiejszy podwieczorek [emoji5]
4d929826d6c4139074d411c510e8b255.jpg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mimi bardzo się cieszę że trafiłaś na Panią dr z prawdziwego zdarzenia :* Co powiedziała o włosach?
Ka, fajna pasta. Jak robisz szakszukę?
Dziewczyny ja dziś zrobiłam taki obiad:
://www.kwestiasmaku.com/przepis/zupa-meksykanska-z-batatami-kurczakiem-i-soczewica

Nie dodałam chili bo nie lubię pikantnych potraw. Zamiast śmietany dałam mleko i dodałam kukurydzę. PYYYCHA :)
Zrobiłam też ten paprykarz i za radą Ka użyłam komosę ryżową.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja ostatnio jak miałam robioną krzywą cukrową to położna kazała przynieść cytrynę. Wycisnęła całą (!!!!) i w końcu dało się to dziadostwo wypić [emoji16][emoji16] ale już z obrzydzeniem myślę o następnej, bo pewnie jeszcze raz będę musiała [emoji33]

[emoji170] 21.08 [emoji170]
8une3e3kck8m6mea.png
Colorado ja zabieralam ze sobą duuużą cytrynę też :) Tak jak piszesz dało się wypić.
Mimi pycha :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimi, super sałatka! [emoji106]

Zuza, tę zupę dodałam sobie do zakładek, na pewno zrobię [emoji4] bardzo po mojemu [emoji173]

Od Mimi przepis na zupę brokułową też mam zapisany [emoji4]

A jutro będę robić fasolkę po bretońsku fit edyszyn [emoji16] mam fasolę i coś w końcu muszę z nią zrobić, mam nadzieję, że to przeżyję [emoji106]

A dzis u nas na obiad resztki z innych dni były. Mi przypadł peczak z cukinią, papryką i cebulą + kefir :)

[emoji170] 21.08 [emoji170]
8une3e3kck8m6mea.png
 
Mimi bardzo się cieszę że trafiłaś na Panią dr z prawdziwego zdarzenia :* Co powiedziała o włosach?
Ka, fajna pasta. Jak robisz szakszukę?
Dziewczyny ja dziś zrobiłam taki obiad:
://www.kwestiasmaku.com/przepis/zupa-meksykanska-z-batatami-kurczakiem-i-soczewica

Nie dodałam chili bo nie lubię pikantnych potraw. Zamiast śmietany dałam mleko i dodałam kukurydzę. PYYYCHA :)
Zrobiłam też ten paprykarz i za radą Ka użyłam komosę ryżową.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Mówiła ze może być wiele przyczyn :/
Moim zdaniem sami nie wiedzą. Ale mówiła że może ta ferrytyna?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimi, badania powiedzą coś więcej. Trzeba wykluczyć nadnercza, one też chyba z androgenami mają coś wspólnego, jajniki też. Na jajniki ma wpływ insulina, może jak wyregulujesz IO to coś da :) kortyzol zaś się kumpluje z insuliną i tak w kółko [emoji33]

Ja mam ciagle podwyższony kortyzol, ale nic poza sterydem na to nie ma :(

[emoji170] 21.08 [emoji170]
8une3e3kck8m6mea.png
 
Jak post cukrowy?

Przyznam się Wam, że dziś miałam jakiś kryzys, tak strasznie mi sie jakiegoś batona chciało, jakiejs czekolady, że szok [emoji33] miałam iść na zakupy jedzeniowe, ale nie poszłam, bo głupotę bym zrobiła przy okazji! [emoji33] Ja nie wiem co ten Pyrek w brzuchu sobie myśli :/

A tak tylko wypiłam herbatę z aronii, jabłek i czegoś tam, ona taka słodkawa jest :D

[emoji170] 21.08 [emoji170]
8une3e3kck8m6mea.png
 
Mimi, badania powiedzą coś więcej. Trzeba wykluczyć nadnercza, one też chyba z androgenami mają coś wspólnego, jajniki też. Na jajniki ma wpływ insulina, może jak wyregulujesz IO to coś da :) kortyzol zaś się kumpluje z insuliną i tak w kółko [emoji33]

Ja mam ciagle podwyższony kortyzol, ale nic poza sterydem na to nie ma :(

[emoji170] 21.08 [emoji170]
8une3e3kck8m6mea.png
Nadnercza trochę wykluczyła aale już nie pamiętam czemu...
Pewnie jajniki. ...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak post cukrowy?

Przyznam się Wam, że dziś miałam jakiś kryzys, tak strasznie mi sie jakiegoś batona chciało, jakiejs czekolady, że szok [emoji33] miałam iść na zakupy jedzeniowe, ale nie poszłam, bo głupotę bym zrobiła przy okazji! [emoji33] Ja nie wiem co ten Pyrek w brzuchu sobie myśli :/

A tak tylko wypiłam herbatę z aronii, jabłek i czegoś tam, ona taka słodkawa jest :D

[emoji170] 21.08 [emoji170]
8une3e3kck8m6mea.png
Brawooo
No ja dziś zjadłam loda w czekoladzie A piątek zalowalam. ... no ale było minęło.... więcej grzechów nie pamiętam hehe

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry