reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Haha na podglądzie wątku wyświetla mi się mój wczorajszy obiad, i kurde znowu bym zjadła kapustę kiszona [emoji1] chyba muszę się do mamy uśmiechnąć, ona ma zapasy [emoji1]

[emoji255]21.08[emoji255]
8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
U mnie dziś śniadanie na mieście, czasem lubimy w niedzielę wyskoczyć, więc pozwoliłam sobie na mojego ukochanego bajgla z kurczakiem [emoji16]

Na obiad pierś z indyka z papryką, soczewicą i surówką z kapusty kiszonej. Jestem w szale gotowania, potem Wam pokażę co naprodukowałam [emoji16]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wklejam z naszego drugiego wątku bo się pomyliłam [emoji23]

A w ogóle wczoraj byłam u mamy i były pierogi ruskie [emoji173]️ i szarlotka z bitą śmietaną [emoji172] i nawet nie powąchałam [emoji3]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też się trzymam bez cukru i słodkiego ale jest bardzo ciężko. Dzisiaj byłam na dietetycznym obiedzie u dziadków, tylko mężu niepocieszony i jak wracaliśmy do domu to zajechał sobie po pizze i chipsy. Ciężkie to życie na diecie, ale za to jak miło będzie w wakacje plażować ze zgrabny tyłeczkiem;)
 
Wklejam z naszego drugiego wątku bo się pomyliłam [emoji23]

A w ogóle wczoraj byłam u mamy i były pierogi ruskie [emoji173]️ i szarlotka z bitą śmietaną [emoji172] i nawet nie powąchałam [emoji3]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej.... [emoji44] podziwiam ze się opamietalas [emoji1][emoji123][emoji106]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Do góry