reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Tez chyba taka masz jak przypomne sobie Twoje zdjecia ;p nie mowiac, ze Bruna cala ciaze tam trzymalas :D
Twoja szafa lepsza, bo więcej kg mieści w absolutnej dyskrecji [emoji16]

Swoją drogą dziewczyny ostatnio jak szłam przez cmentarz, wiało tak, że głowę chciało urwać, to cieszyłam się, że jestem postawna, bo przynajmniej wiatr mnie nie porwał [emoji23][emoji23] także są plusy!
 
Twoja szafa lepsza, bo więcej kg mieści w absolutnej dyskrecji [emoji16]

Swoją drogą dziewczyny ostatnio jak szłam przez cmentarz, wiało tak, że głowę chciało urwać, to cieszyłam się, że jestem postawna, bo przynajmniej wiatr mnie nie porwał [emoji23][emoji23] także są plusy!
Czyzby to bylo w zeszla srode ? [emoji14] bo jak wysiadlam z auta jak do gin jechalam to wlasnie tak wialo, ze kurtke ciezko bylo ubrać i drzwi z auta same sie zamykaly.. tez pomyślałam, ze przynajmniej mnie bie porwie [emoji16] [emoji16] [emoji16]
 
Oczekująca, popieram dziewczyny! Gdzie te Twoje kilogramy? Bardzo ładnie wyglądasz i brzuszek płaski [emoji7]

Szafirek, ja też 1,60cm mam [emoji16]

U nas dziś pizza na szybko e biegu na obiad niestety, makaron będzie na kolację. Jutro wyjeżdżamy na groby, to muszę się pilnować na wizytach rodzinnych.
 
Oczekująca, popieram dziewczyny! Gdzie te Twoje kilogramy? Bardzo ładnie wyglądasz i brzuszek płaski [emoji7]

Szafirek, ja też 1,60cm mam [emoji16]

U nas dziś pizza na szybko e biegu na obiad niestety, makaron będzie na kolację. Jutro wyjeżdżamy na groby, to muszę się pilnować na wizytach rodzinnych.
Nie widac na zdjeciu , ale w rzeczywistosci jest taki zaokraglony na dole, wzdety , dziwny [emoji14]

Mam dzis taki apetyt , ze doslownie zezarlabym wszystko... marze o jakims hamburgerze a moze kebabie... oczywiscie wege [emoji14]
Wiec zjadlam 4 kromki naszego chlebka z lososiem i maslem... na bogato... i cukier 95 po 1h [emoji14] potem poszlam szybko do Franka na cmenatrz poki jasno (oczywiscie po drodze zrobilo sie ciemno, a chcialam troche ogarnac bo kupilam swieze kwiaty) no i naschylam sie i teraz mi od tych kanapek niedobrze...
Ale tez nasz chlebek dobry [emoji14]
Ja w niedziele z orkiszowej upieklam [emoji7] [emoji7] [emoji7]

Ka, mam nadzieje, ze pizza smakowala , zazdroszczę [emoji14]
 
reklama
Smakowała, ale się tak najadłam, że już dziś nic nie ruszę [emoji16] ja muszę w końcu Wasz chleb upiec ale ostatnio brakuje mi czasu na wszystko.
 
Do góry