reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Oczekująca, mi diabetolog w ciąży nawet bez cukrzycy kazał jeść nawet 8 małych posiłków dziennie, w tym jeść tuż przed pójściem spać, a jakbym miała spadki w nocy, to i w nocy musiałabym jeść :) także zdecydowanie dobrze będzie się teraz przestawić na jedzenie częstsze :)

Piękna beta! [emoji122][emoji122][emoji122]
 
reklama
Oczekująca, mi diabetolog w ciąży nawet bez cukrzycy kazał jeść nawet 8 małych posiłków dziennie, w tym jeść tuż przed pójściem spać, a jakbym miała spadki w nocy, to i w nocy musiałabym jeść :) także zdecydowanie dobrze będzie się teraz przestawić na jedzenie częstsze :)

Piękna beta! [emoji122][emoji122][emoji122]
Pilnowalas tego, zeby jesc zawsze o stalych porach ? Czy jak ? I kazdy posilek wegle tluszcz i bialko czy jak?
 
8 posiłków? Raaanyy, jak to skomponować zeby nie przytyć za bardzo :D Wiem, że niby sie tak powinno jesc ale ja jak jestem na diecie zawsze mam 4 posiłki bo inaczej chodze non stop glodna jak jem malo a często...
 
Madagos ja nie dawałam rady tyle jeść, nawet malutkich posiłków, jadłam 5, w tym kolacja tuż przed pójściem spać - to mi bardzo odpowiadało :) i czułam się dobrze i wyniki miałam ok.

Oczekująca, trzeba znaleźć jakiś złoty środek z ilością jedzenia :) najważniejsze to trzymać cukier w ryzach :) jak będziesz jeść zdrowo, dbać o poziom cukru, rozsądnie się ruszać, to nie przytyjesz kolosalnie [emoji8]
 
Oczekująca, czekamy na wieści [emoji4]

Jak się dziś macie? Ja się obudziłam godzinę przed budzikiem, wydawało mi się, że jestem wyspana, ale teraz padam na twarz i oczywiście jestem mega głodna jak zwykle przy niewyspaniu.
 
Oczekująca trzymam kciuki za wizytę- beta piękna więc pewnie zobaczysz malutkiego bąbelka[emoji4]

U nas dziś niby 18 stopni ale wiatr taki że nie da się wytrzymać. Szaro do tego..

Ja chyba osiągnęłam wagę ostateczna [emoji22] co dojdę do 80 i cieszę się że jutro zobaczę 7 z przodu to rano mam 81!! Jak to możliwe!? Brak mi motywacji przez to. Jestem zła.
 
Hej... ja po wizycie.
Sa dwa pecherzyki, ale jeden jest zbyt malutki i pewnie nic z niego nie bedzie :(
Drugi wyglada ladnie, ciaza wg usg o tydzien mlodsza ale ginekolog kazala sie nie martwic pdobno tak jest czesto.
Teraz kazala odpoczywac i sie nie derwowac. Kolejna wizyta 20.11 wtedy wg usg. Bedzie 7+2 i powinno byc serduszko. Nie ma sensu wczesniej. Mam zapas lekow. Pogadanka o cukrzycy zaliczona. No i teraz moge tylko zdrowo sie odzywiac cukry mierzyc i czekac na rozwoj wydarzen. ;)
 
reklama
Szafirek, może za często się ważysz? [emoji4] I tak wielkie brawa dla Ciebie!!!

Oczekujęca, to dobre wieści [emoji8] czekamy w takim razie do 20.11. a co powiedziała na cukier? I jak położne?
 
Do góry