reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Cześć dziewczyny :) Dziękuję za miłe słowa na Was zawsze można liczyć :* Colorado co do mojego męża to nie lubi takich tortur ale ostatnio zachowuje się jak dupek.Ruszyło go nawet róże sam z siebie mi kupił...a wczoraj znów mu coś odbiło i kłótnia, więc dziś wracamy do domu w milczeniu....Po tym tygodniu nie wchodzę nawet na wagę ,bo aż strach;) Od poniedziałku biorę się znów za siebie i wracam do odstawiania słodyczy :) Teraz 6tygodni było :)
Oczekująca miło Cię tu widzieć :) Z nami kg szybko będą spadać ;)
Ka gratuluję zdanego egzaminu
 
reklama
Ja nie biore, ale ostatnio nad tym myslalam i musze zapytać lekarza czy przypadkiem nie powinnam.

Ja biore obecnie d3 krople Devikap na recepte. Kosztuja kilka zl wiec przy dawce 7tys na dzien sie oplacaja.

Mi lekarz mowil; ze jak poziom d3 jest ok to mimo to w lato powinno sie przyjmować z 2tys jak nie przebywa sie duzo na sloncu a w zime 3-4.
Kurcze a ja wcale nie biorę... Kiedyś brałam ale jakieś małe dawki.

Przy takich dawkach myślę że powinnaś zapytać o Wit K2
 
Cześć dziewczyny :) Dziękuję za miłe słowa na Was zawsze można liczyć :* Colorado co do mojego męża to nie lubi takich tortur ale ostatnio zachowuje się jak dupek.Ruszyło go nawet róże sam z siebie mi kupił...a wczoraj znów mu coś odbiło i kłótnia, więc dziś wracamy do domu w milczeniu....Po tym tygodniu nie wchodzę nawet na wagę ,bo aż strach;) Od poniedziałku biorę się znów za siebie i wracam do odstawiania słodyczy :) Teraz 6tygodni było :)
Oczekująca miło Cię tu widzieć :) Z nami kg szybko będą spadać ;)
Ka gratuluję zdanego egzaminu
Brawooo
6tyg bez słodyczy? Jej podziwiam cię!!! Jak Ty to robisz...
 
Ka ogromne gratulacje :*
Oczekująca i Paula, miło Was tu widzieć Dziewczyny :*
Agunia rządzisz :) A mąż powinien oberwać! Och co za gadzina! Powodzenia z odstawieniem słodyczy.
Mimi dołączamy do Aguni? Od poniedziałku bez słodyczy??? W kupie siła[emoji123]
@madagos co tam słychać? Jak się czujesz? Dziś trafiłam na to i nie wiedzieć czemu byłaś moim pierwszym skojarzeniem :) Jak Ziemowit?
Screenshot_20180825-121150.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180825-121150.jpg
    Screenshot_20180825-121150.jpg
    44,3 KB · Wyświetleń: 171
Ka ogromne gratulacje :*
Oczekująca i Paula, miło Was tu widzieć Dziewczyny :*
Agunia rządzisz :) A mąż powinien oberwać! Och co za gadzina! Powodzenia z odstawieniem słodyczy.
Mimi dołączamy do Aguni? Od poniedziałku bez słodyczy??? W kupie siła[emoji123]
@madagos co tam słychać? Jak się czujesz? Dziś trafiłam na to i nie wiedzieć czemu byłaś moim pierwszym skojarzeniem :) Jak Ziemowit?Zobacz załącznik 891659
Hahahaha padłam po przeczytaniu tekstu z tego zdjęcia [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Zuza musimy próbować. Także działamy!!!
Agunia prosimy o wsparcie [emoji16]
 
reklama
Do góry