reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Ja na śniadanie kanapki. Na 2 koktajl.
Ka pysznie wyglądają te mufiny :) Jak smakuje tofu? Oczywiście że można naleśniki z dzemem i masłem orzechowym. Kocham masło orzechowe [emoji173]
Na obiad będę miała zupe pomidorową. W tym tyg mąż ma popołudniówkę więc zupy i dania jednogarnkowe się najlepiej sprawdzają.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez dziś na śniadanie mialam 2 parówki [emoji5]

Ka myślę że spokojnie możesz jeść takie rzeczy [emoji106]

Zuza ja 1 raz próbowałam masła orzechowego i było bleee hehehe

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
A u mnie dzisiaj zupka grysikowa i pulpety indycze z mozarellą :).
Moja waga od 2 tygodni stoi w miejscu. Jem już tak jak jadłam przed operacją, wtedy chudlam a teraz nie. Nie wiem o co chodzi. Jedyne co to prZed zabiegiem piłam codziennie miętę i dziurawiec, teraz nie pije bo czytałam że trzeba uważać z herbatami ziołowym. W ogóle chciałabym zacząć coś ćwiczyć ale zapomniałam zapytać się lekarza jak bylam na kontroli czy już mogę. W czwartek ide do szpitala odebrac wyniki badania hist-pat wiec może złapie jakiegoś chirurga i popytam
 
A u mnie dzisiaj zupka grysikowa i pulpety indycze z mozarellą :).
Moja waga od 2 tygodni stoi w miejscu. Jem już tak jak jadłam przed operacją, wtedy chudlam a teraz nie. Nie wiem o co chodzi. Jedyne co to prZed zabiegiem piłam codziennie miętę i dziurawiec, teraz nie pije bo czytałam że trzeba uważać z herbatami ziołowym. W ogóle chciałabym zacząć coś ćwiczyć ale zapomniałam zapytać się lekarza jak bylam na kontroli czy już mogę. W czwartek ide do szpitala odebrac wyniki badania hist-pat wiec może złapie jakiegoś chirurga i popytam
Spokojnie, niedługo zaczniesz chuść ([emoji1]), a jak już zaczniesz ćwiczyć to na pewno ;) ja czekam ciągle na pogodę, żeby się ocieplilo, wtedy na basen ruszam :)

[emoji255]21.08[emoji255]
8une3e3kck8m6mea.png
 
Ka, te muffiny jajeczne to po odstaniu, odgrzaniu są zjadliwe? Ja mam straszny problem z odgrzewanym jedzeniem, zwykle mi śmierdzi... :(

[emoji255]21.08[emoji255]
8une3e3kck8m6mea.png
 
Zuza, tofu konsystencją mi najbardziej chyba przypomina mozzarellę i w zasadzie jest bez smaku, ja mocno przyprawiam curry.

Colorado, podgrzałam sobie w piekarniku i były ok :)

Kasia, to na pewno chwilowy przestój, zaraz ruszy.

Ja się tyle nie ważyłam, że już mam stresa przed sobotą[emoji26]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza, tofu konsystencją mi najbardziej chyba przypomina mozzarellę i w zasadzie jest bez smaku, ja mocno przyprawiam curry.

Colorado, podgrzałam sobie w piekarniku i były ok :)

Kasia, to na pewno chwilowy przestój, zaraz ruszy.

Ja się tyle nie ważyłam, że już mam stresa przed sobotą[emoji26]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Stresa, hihi, dobre sobie, wejdziesz na wagę i jak nic jakieś 97-98 będzie [emoji4]

Ja za tofu akurat nie przepadam :( skrzypi o zęby, ma niefajną konsystencję jak dla mnie, jak gumka do mazania [emoji16] i smak też nie dla mnie :( dlatego cieszę się, że nie jestem weganką [emoji16]

Za to bardzo smakuje mi hinduski ser panir :) ale nie widziałam go nigdzie do kupienia :/ dodają go zamiast mięsa do curry wegetariańskich [emoji173]

[emoji255]21.08[emoji255]
8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
A u mnie dzisiaj zupka grysikowa i pulpety indycze z mozarellą :).
Moja waga od 2 tygodni stoi w miejscu. Jem już tak jak jadłam przed operacją, wtedy chudlam a teraz nie. Nie wiem o co chodzi. Jedyne co to prZed zabiegiem piłam codziennie miętę i dziurawiec, teraz nie pije bo czytałam że trzeba uważać z herbatami ziołowym. W ogóle chciałabym zacząć coś ćwiczyć ale zapomniałam zapytać się lekarza jak bylam na kontroli czy już mogę. W czwartek ide do szpitala odebrac wyniki badania hist-pat wiec może złapie jakiegoś chirurga i popytam
Ja bym się jeszcze wstrzymała z ćwiczeniami. Niby to zabieg z małą ingerencją ale jednak....

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Do góry