reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
Annte ja bym zmienila. To ja mam sie czuc komfortowo i miec zaufanie do lekarza a nie na odwrot. Ja pierwsza ciaze prowadzilan u innego gina, ktory byl mrukiem, dobry byl ale wszystko trzeba bylo z niego wyciagac i dopytywac. Przez to okazuje sie, ze bardzo wielu rzeczy nie wiedzialam bo i w necie wtedy jakos nie szukalam informacji. Teraz wybralam dobrego, z dobrym sprzetem choc drozszego o prawie polowe.
 
ulenka - trzymaj sie jutro na pewno bedzie lepiej... a twój mąż to eh... wstydziłby sie okłamywać ciezarna :p

annte - zmieiaj... to y masz sie dobrze czuc z lekarzem a nie ze on ci łaskę robi ze do niego przychodzisz...
 
anette- ja również bym zmieniła, masz do tego prawo.
Jutro mam badanie połówkowe, bardzo proszę Was o kciuki, strasznie się martwię , no i licze na to, ze dowiem się w końcu jaka płeć, dobranoc wszystkim :-)
 
Dobranoc dziewczyny, nie mam dziś kaca moralnego bo udało mi się nie oberzreć się bez opamiętania i dwa razy byłam na długim spacerze. Bolą mnie nogi i jak sikam to mnie szczypie, a mocz dobry, możliwe że od upału się zatarłam i mam podrażnienia... można je czymś złagodzić? jakieś nasiadówki?

Śpijcie dobrze
Do jutra :)
 
Annte - tak jak mówią dziewczyny ja również zmienilabym gina jeśli nie masz do tego zaufania. Zwłaszcza że to ciąża bliźniacza która jest obarczona jeszcze większym ryzykiem. Takie moje zdanie :-)

My popołudniu zaliczylismy z mężem i znajomymi wypad nad jezioro :-) a później kebab :p mniam
 
Annte dlatego jak moj gin nie zleci mi badan na toxo ro bie je sama a z gabinetu prywatnego nie musisz mieć skierowania...a na punkcie toxo mam bzika. Teraz tez mi nie zlecil,ale zrobie w końcu to dla maleństwa. Z córa nie mialam ani razu robionego toxo ale gdybym wiedziala jakie są konsekwencje to sama bym robila. A co do twojego lekarza to myślę ze powinnaś go zmienić,to są dwa życia a on sie skupia glownie na plci?! Do tego musisz mu mówić wszystko? Eee...
Ulenka kochana trzymaj sie mocno, ja znam siebie i wiem ze bylaby wojna po czymś takim:| ja jestem za bardzo nerwowa, ufa sie temu chlopu ale jakby kobieta cos takiego zrobila to ciekawe jakby sie czyli... W końcu chciala zeby sie nie denerwowal... Faceci to tempy narod(czasami!!!)

Pisze z Tel dlatego pewnie byków narobilam .
Dziewczyny ja umieram nie mam sily leze z wiatrakiem przed sobą,nie daje rady juz. A na panieńskie nie idę. Mam nadzieje ze do wesela mi przejdzie bo chcialabym isc::)
 
Ostatnia edycja:
Czarna, na polowkowe poszłam do ordynatora bo po wizycie u mojego wyszłam z info ze ręce i nogi sa. Tylko to widzę na ekranie. Myślalam że nie robil dokładnego usg bo może za wcZeśnie. Nic mu nie powiedziałam żE idę do innego na polowkowe. Dziś też sie nie przyznałam bi chciałam zobaczyć czy zrobi. Niby pomierzyl itd ale najważniejszych wg mnie rzeczy nie sprawdził. Tj serduszka tętnic przepływów.
 
reklama
Do góry