reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Z M ręką zobaczę co tam jak wróci z pracy, a czy uda mi się go wygnać do lekarza to wielki znak zapytania.

Maciuś znowu poszedł spać nie wiem co mu dzisiaj jest śpi 2 raz ale za to mało je =/ może jak wstanie to zgłodnieję bardziej to dam mu obiadek (dzisiaj słoiczek przez mojego lenia) :-)

Freyia super rozmowa z M, a teściowej szczerze współczuję.

Poszukuję jakiejś ładnej koszuli z długim rękawem rozmiar 74 może któraś z mam starszaków ma coś do sprzedania :-)
 
reklama
Dzien dobry,
Najlepsze zyczenia dla Hani, Martusi, Zuzi i Mikolaja!
Venus, straszna historia z tym psem.... zagadzam sie, ze nie mozna byc pewnym zachowania zwierzat....
Zabcia - ja tez poszlabym prywatnie na przeswietlenie....
Freya - chyba M specjalnie dodal te drobna uwage na sam koniec....
U nas pogoda kiepska, ale co robic... przeciez nie bedziemy siedziec w domu....
 
FREYIA to zapowiada Ci się "cudny" weekend.

NETKA uwierz mi są takie dzieci które nie mają tego uroku osobistego.

ŻABCIA a to on z tą ręką do pracy poszedł???
Ja niestety nie pomogę z koszulą bo mam pannę.
 
Witajcie dziewczynki. Nie wiem o czym/kim piszecie bo nic nie czytałam. Jestem dziś padnięta. Byłam z Mikołajem w CZD w W-wie u alergologa. Miałam na 9.35 a weszłam po 11.00. Tam godz. zapisu są dla picu bo nikt na to nie patrzy. Wróciłam przed 13.00. Śniadanie jadłam o 13.10, ogarnęłam byle jak (naprawdę) w domu i poszłam uspać Mikusia, bo był tak umęczony, ale zasnąć nie chciał. Padam normalnie na pysk, a dziś jeszcze mnie patyki czekają-sama przyjemność:-)
CZy któraś z was ma zaproszenie na piknik rodzinny w jednostce w Wesołej? Pytam dziewczyny z w-wy i okolic. My będziemy:-)
Idę resztę napisać w odpowiednich wątkach.
Wszystkiego dobrego dla solenizatów dzisiejszych i tych najbliższych i tych którym nie życzyłam
 
dorotar ano poszedł ale dostał lżejszą pracę.

Czy są jakieś osłonki na nogi od ławy qrde jak zabezpieczone są kanty to Maciej urył w nogę od ławy i sobie guza nabił dzisiaj już drugi bo wcześniej tak szybko raczkował że się przewalił w przód.

agapa mam nadzieję że astma Mikusia się już bardziej nie rozwinie a może z czasem się cofnie.
 
Agapa u jakiej lekarki bylas w CZD?? Ktorego macie wizyte w grudniu??

Dorota jak bylam w ciazy z Marika opiekowalam sie coreczka znajomej i oni tezmieli amsafke, byla naprawde lagodna itp ale i tak czulam respekt i pierwsze dni jak sie z nia opiekowalam to zamykalam ja w drugim pokoju bo sama sie balam.

Żabcia ja mam pare koszul na taki rozmiar, pozniej porobie zdjecia to wystawie. Moj Fabian nie chodzi wlasciwie w koszulach..

Agapa ja nie mam zaproszenia.. a co to za piknik??
 
Dzisiejszym solenizantom złożyłam życzenia wczoraj - tak sie rozpędziłam ! :-) tak więc raz jeszcze buziaczki dla Martusi, Zuzi i Mikołaja !

Freiya, Mła -
akurat w szpital to najlepsza zabawa pod warunkiem że faktycznie mam wolny czas dla dziecka i to ja jestem pacjentem :-) Leżę sobie na łóżku a młoda mnie operuje. W między czasie można przelecieć gazetę i zaliczyć masaż stóp :-D Ze sklepem też sie wycwaniłam bo sie skarżę że kiepski asortyment, bałagan i straszę konkurencją. Młoda wówczas robi porządki w sklepie i to dużo czasu jej zajmuje ;-)
Mła- Jakby Misia była tak chojnym sprzedawcą jak Ola to kolejki do niej byłyby kilometrowe a Tesco splajtowało :-D
Netka- Ty sie chyba niedawno pytałaś o ząbki. Kasia nadal nie ma żadnego
Maxwell- no racja ! ale jestem zakręcona !
Dorotar- zmieniliśmy jej przedszkole i będzie chodzić do grupy mieszanej 3 i 4 latków. W nowym przedszkolu nie jest to grupa najmłodsza, tylko stopień wyższa. Natomiast w starym przedszkolu powtarzałaby grupe trzylatków czyli maluchów.
Phelania- oby I trymestr jak najszybciej Ci minął bo to nie ciekawy czas
Nikuss- jak w końcu sie skończyła historia kiecuni do chrztu bo zgubiłaś , znalazła sie ?
 
kupinosia- nie znaazłam niestety, ale mamy inna taka typowo do chrztu i ubierzemy ja w ta falbaniasta:-p
pierwsza kiecka najbardziej mi sie podobała, bo byka skromna i śliczna:) za miesiac idziemy na chrzciny siostry synka, to mogla by Lenuszka ja ubrac i na tamta uroczystosc, a tak to niesttey bedzie trzeba os innego jej zapodac:)
 
reklama
witam się ponownie,
Młody usnął jakieś pół godziny temu i trochę mi to nie na rękę, bo nie wiem o której łaskawie będzie chciał dziś iść spać.
jutro za to mam dzień wolny- bo dziadek zabiera Aleksego na cały dzień a o 17 idę się spotkać z koleżankami :-)
ale szczerze to trochę się obawiam... nigdy nie miałam jakoś kłopotu z zostawianiem Młodego pod opieką dziadków czy M ale teraz mam stracha!
Kupinosia niezły pomysł z tym bałaganem w sklepie. zawsze to chwila na oddech!
ciekawe jakie zabawy mój Syn mi zaproponuje?? sklep pewnie odpadnie, szpital też, więc pozostanie mi chyba zabawa w policjantów i złodziei i wojnę ? ;-)
 
Do góry